עיצוב הבית | הום דיזיין | מסכות ופסלים אפריקאים לבית

עיצוב הבית על ידי מסכות אפרקיאיות, פסלים אפריקאים ואומנות שבטית

הגלריה לאמנות ותרבות שבטית נוסדה ומנוהלת על ידי ד"ר גליה דוכין אריאלי מוזיקולוגית ומומחית לאמנות. מזה שנים שד"ר דוכין אריאלי עוסקת באמנות הייחודית של התרבויות האקזוטיות של אפריקה. ד"ר דוכין אריאלי וצוותה קונים פריטי אספנות, בעיקר פסלים אפריקאים מסכות אפריקאיות וכלי נגינה אפריקאים, אותם הם מאתרים בכל רחבי אפריקה שבהם שוכנים שבטים באזורים נידחים. אותם פריטי אמנות ואספנות מיוחדים מגיעים עד לבתיהם של ישראלים המחפשים אחר ייחודיות ומעוניינים לעצב בתעוזה את בתיהם ולהעניק להם נגיעה מהיבשת השחורה שלא תשאיר אף אחד אדיש.

גם אדריכלים ומעצבי פנים גילו כבר מזמן את הגלריה לאומנות ותרבות שבטית, במיוחד כשמדובר בסגנון עיצוב כה ייחודי שמשמעותו בחירת הפריטים המעניינים והיפים ביותר ולמקם אותם בצורה מדויקת, במטרה ליצור איחוד מאוזן של סגנונות שונים וחיבור אחיד של כולם בערבוב משגע.

אלוהי הפריטים הקטנים

מעצבי פנים, סטייליסטים ומשוגעים לעיצוב כבר יודעים כי מה שמשדרג את הבית הם התוספות הקטנות. אצלנו בגלריה אפשר לרכוש חפצים ואקססוריז עוצרי נשימה להלבשת הבית שיכולים ליצור עניין וקריצה. נגיעה של עולם אחר בעולם שלנו. בגלריה לאומנות ותרבות שבטית תוכלו לבחור אלמנטים שישרתו את האווירה שאתם רוצים ליצור בחלל, כמו מסיכה אפריקאית למכירה דוגמת מסיכת "אהבה ויופי" שגולפה בגבון. זוהי מסיכת אישה יפה, כל פרט ופרט בה מסמל אהבה ויופי. במרכז המצח שלה משורטט מעוין המורכב ממשולשים אדומים כסמל לבריאות ועל ראשה כובע האופייני לבני שבט הלומבו המסמל כוח. מסיכה כזאת ומסיכות אפריקאיות אחרות המוצעות למכירה בגלריה ישדרגו את האופי של החדר כולו ויפתחו אינספור נושאי שיחה בין מכרים המגיעים לביתכם.

יצירתיות ותעוזה

פריטי האמנות השבטית שתמצאו אצלנו בגלריה לאומנות ותרבות שבטית מייצרים מראה הרמוני ומעניקים לחלל תחושה סנטימנטלית ואקזוטית. כל פריט הוא מיוחד במינו ואין כמותו. המסכות והפסלים האפריקאים אינם מיוצרים באופן מסחרי אלא בעבודת יד של אומן מקומי.

שילוב של עיצוב מודרני נקי עם נגיעות של פריטי אמנות שבטית יהפכו את החלל למדויק ומעניין יותר. אם אתם אומנים, מעצבי פנים ומבינים עיצוב ורוצים להצליח למצוא את הנגיעה הייחודית לחלל שאותו אתם מעצבים, לשמור על מידתיות ושילוב מדויק בין סגנונות, בואו להתרשם מהגלריה לאמנות ותרבות שבטית. מסיכות אפריקאיות למכירה, כלי נגינה אפריקאים, פסלים אפריקאים למכירה, כולם נאספו בידיים אוהבות ואחראיות, במיוחד כדי להביאם אליכם, אוהבי העיצוב.

לא לפחד לשלב 

אין מה לפחד משילובים של פריטים יוקרתיים לצד חומרים שנחשבים פשוטים יותר לכאורה, כמו עץ, בדי יוטה, ומתכות, אך הם בעלי עיצוב חדשני וייחודי. אנו רואים שילובים כאלה בעבודותיהם של מיטב מעצבי העל הבינלאומיים שמייצרים דווקא הפתעות מרעננות ואף חריגות בנוף ה"רגיל" של הסלון הישראלי.

אצלנו בגלריה לאומנות ותרבות שבטית תוכלו להרוויח גיוון ולרכוש פריטים ייחודיים ללקוחות שלכם או לעצמכם. הקטלוג שלנו פרוס עבורכם גם באתר הבית של הגלריה ובו ניתן לבצע רכישות און ליין ולהתייעץ עמנו מבלי להגיע אל הגלריה עצמה.

חגיגה אפריקאית בעיניים

דיזיין מלא תעוזה. שפע של חומר. עבודות יד ססגוניות. עבר פוגש הווה. תרבות פוגשת בתרבות.

זוהי חגיגה לעיניים, המאפשרת לנו את החופש ליהנות, ולא לוותר על אותו פריט שיעשה את ההבדל.

כך תוכלו לגור בבית שמושפע מהסגנון האישי שלכם ומחוויות החיים שלכם, לבחור את היצירה הייחודית שמדברת את עצמה ומספרת סיפור שאין שני לו.

לפרטים ומידע נוסף צרו קשר באתר: כאן

או חייגו בטלפון: 055-923-0022