רעיונות פנטסטיים לעיצוב הבית בעצמך בתקציב

Image

© Tribalart-culture.co.il

הייתה לך פעם את ההרגשה? שהבית שלך יכול לצרוך קצת רענון, אבל התקציב שלך לא מאפשר זאת שינויים גדולים ליישם? אין בעיה! בקצת יְצִירָתִיוּת ומה כישורי עשה זאת בעצמך אתה יכול לעשות ניסים. במאמר זה אני משתף כמה רעיונות סבירים זה ישנה את הבית שלך מבלי לפשוט על חשבון הבנק שלך.

יצירתי עם צבע

אחת הדרכים הקלות והחסכוניות ביותר לשנות חלל היא באמצעות צבע. שכבת צבע טרייה יכולה לשנות לחלוטין את החדר. שקול קירות מבטא צבעים מרהיבים או גווני פסטל מרגיעים, בהתאם לאווירה שתרצו ליצור. אתה לא צריך לצבוע את כל החדר; אפילו קיר אחד יכול לעשות הבדל גדול.

שימוש חוזר ומחזר

תסתכל סביב הבית שלך. האם יש רהיטים שתוכלו לשפץ? ניתן להפוך כיסא ישן עם קצת נייר זכוכית ושכבת צבע חדשה. ניתן להפוך ארגזי עץ ישנים לפתרונות אחסון מסוגננים או אפילו לשולחן קפה כפרי. שימוש חוזר בפריטים לא רק חוסך כסף, אלא גם טוב לאיכות הסביבה.

אומנות קיר

קירות הם כמו בדים ריקים; הם מציעים אינסוף אפשרויות. אתה לא צריך לרכוש יצירות אמנות יקרות כדי לקשט את הקירות שלך. למה לא ליצור אומנות משלך? זה יכול לנוע בין ציורים מופשטים פשוטים לקולאז'ים מסובכים או אפילו אובייקטים תלת מימדיים. הנה כמה רעיונות:

  • השתמש במגזינים ישנים או בעיתונים כדי ליצור קולאז' מעניין.
  • צייר דוגמאות גיאומטריות על קנבס.
  • הכינו קישוטי קיר מחומרים טבעיים כמו ענפים או פרחים יבשים.

הֲקָלָה

לתאורה יש תפקיד מכריע בהרגשה של חלל. פשוט על ידי החלפת גופי התאורה או הוספת סוגים שונים של מקורות אור, אתה יכול להשפיע על האווירה בחדר. שקול להשתמש רצועות לד מתחת לארונות או למדפים לאפקט מודרני, או לתלות פנסים אטרקטיביים למראה נעים.

לקרוא  האם מיטות לופט אלו הן הפתרון האולטימטיבי למבוגרים? גלה את האפשרויות הטובות ביותר!

הוסף טקסטיל

טקסטיל יכול להוסיף נוחות וחמימות לכל חדר. סט חדש של וילונות, כמה כריות צבעוניות על הספה, או שטיח רך יכולים לעשות פלאים למראה הפנים שלך. נסה לשלב טקסטורות ודוגמאות שונות כדי להוסיף עומק ועניין לחדרים שלך. לדוגמה, שקול לערבב קטיפה עם פשתן או משי עם בדים ארוגים גס.

אביזרי עשה זאת בעצמך

לבסוף, אל תשכח את הפרטים הקטנים. אביזרים כגון פמוטים, אגרטלים ומסגרות לתמונות יכולים להיעשות בקלות בבית ולהוסיף מגע אישי לעיצוב שלך. הנה כמה רעיונות:

  • הפוך בקבוקי זכוכית ישנים לאגרטלים אופנתיים על ידי צביעתם או עיטורם בחוט.
  • הכינו פמוטים מכוסות ישנות או צנצנות מייסון.
  • קשט מסגרות תמונה עם כפתורים, צדפים או אבנים צבעוניות לקבלת אפקט ייחודי.

בעזרת הטיפים האלה, אתה יכול להתחיל לשנות את הבית שלך בצורה ידידותית לתקציב. הדבר החשוב ביותר הוא להיות יצירתיים ולהנות בתהליך. כל פרויקט שאתה עושה בעצמך לא רק מוסיף משהו ייחודי לבית שלך, אלא גם נותן לך את הסיפוק שביצעת אותו בעצמך. תפוס את ארגז הכלים הזה ושחרר את היצירתיות שלך!

  • בית
  • בית
  • רעיונות פנטסטיים לעיצוב הבית בעצמך בתקציב