רעיונות לעיצוב קירות בסלון להחיות קירות חשופים

Image

© Tribalart-culture.co.il

האם אתה מחפש רעיונות עבור הקירח קירות אצלך סלון להביא לחיים? בתור מאהב של תַפאוּרָה ב פְּנִיםאני רוצה לשתף כמה הצעות יצירתיות איתך. עם הראוי קישוט קיר אתה יכול לעשות את תְחוּם ב מראה חיצוני לשנות לחלוטין את הסלון שלך. המשך לקרוא עבור הַשׁרָאָה ב טיפים!

שימוש ביצירות אמנות צבעוניות

הפוך את הסלון שלך עם יצירות אמנות מרשימות שמושכות מיד את העין. בין אם זה ציור מופשט תוסס או נוף מאופק, הוספת אמנות לקירות חשופים יכולה לשנות לחלוטין את מצב הרוח של החלל שלך. ערבב והתאם סגנונות וגדלים שונים לקיר אקלקטי המשקף את האישיות שלך.

צור קיר גלריה

קיר גלריה הוא פתרון אידיאלי למילוי חללים ריקים ולהוסיף נופך אישי לסלון שלכם. שלב תמונות, יצירות אמנות ומזכרות קטנות כדי לספר סיפור. זו לא רק דרך להציג אמנות, אלא שהיא גם מספקת הזדמנות לחלוק זיכרונות וליצור פתיחת שיחה לאורחים.

הוסף מרקם עם חיפויי קיר

חיפויי קיר כמו עץ, אבן או טקסטיל יכולים ליצור אווירה חמימה ומזמינה. חשבו על לוחות עץ או טפט טקסטיל שמוסיף מרקם ועומק לחלל. סוג זה של תפאורה יעיל במיוחד בשבירת המונוטוניות של קיר שטוח.

מראות לאפקט מרחבי

מראות מושלמות להחזרת אור ולגרום לחדר להיראות גדול ומואר יותר. מראה גדולה, או קבוצה של מראות קטנות יותר, יכולות לספק נקודת מוקד דקורטיבית תוך שהיא נשארת פונקציונלית. למראה ייחודי בחרו במסגרות המתאימות לסגנון הסלון שלכם.

יצירות אמנות ומדפים פונקציונליים

שקול להשתמש בפריטים פונקציונליים שהם גם אסתטיים. מדפי קיר לא רק מספקים מקום אחסון אלא גם מושלמים להצגת ספרים, צמחים וחפצי נוי אחרים. צור קומפוזיציה של כמה מדפים שהם גם פרקטיים וגם מושכים מבחינה ויזואלית.

לקרוא  פריקים גאוניים של איקאה בסטה שידהימו אותך

נצל את היתרונות האדריכליים

אם בסלון שלכם יש מוזרויות אדריכליות כמו גומחות או ארונות מובנים, השתמשו בהם לטובתכם. על ידי הדגשת אזורים אלה עם צבע או תאורה, אתה יכול להוסיף מימד נוסף לעיצוב הקיר שלך. זה לא רק עוזר להדגיש את התכונות הייחודיות של הבית שלך, אלא גם מנצל את השטח הפנוי בצורה מיטבית.