רעיונות לחדר שינה בהשראה ויקטוריאנית שמרגישים קלאסיים אך מודרניים

Image

© Tribalart-culture.co.il

האם אתה מוכן שלך חדר שינה ה שינוי צורה ב נווה מדבר אלגנטי בהשראה ויקטוריאנית אלה בו זמנית קלאסי ומודרני מרגיש? תארו לעצמכם: ה בדים מפואריםשל צבעים עשירים וה פרטי נוי של התקופה הוויקטוריאנית, בשילוב מושלם עם קווים חלקים ב מבטאים עכשוויים. לכל אלמנט בחדר השינה שלך יהיה א סֵמֶל הופכים מ יופי נצחי מעורבב עם נוחות מודרנית. בין אם אתה מעריץ של הִיסטוֹרִיָה או פשוט מאוהבים ב אֶסתֵטִיקָההרעיונות האלה יעזרו לך לעשות זאת תערובת מושלמת ליצור. תתכונן ל בהשראת להיות ולקרוא הלאה הצעות שאתה פְּנִים בהחלט ייקח את זה לשלב הבא!

שילוב של המהות של סגנון ויקטוריאני עם נגיעות מודרניות

יצירת חדר שינה עם מראה ויקטוריאני שמרגיש מודרני בו זמנית מתחילה בהבנת היבטי הליבה של פילוסופיית העיצוב הוויקטוריאנית. סגנון זה ידוע בפרטים היוקרתיים שלו ובפלטות הצבע העמוקות והעשירות שלו. עם זאת, על ידי ביצוע התאמות עדינות, כגון בחירה בריהוט יעיל ושילוב אמנות עכשווית, ניתן לשמור על האלגנטיות הקלאסית תוך כדי תחושה של רעננות ועכשווית בחדר.

בחירת צבעים וחומרים

צבעים ויקטוריאניים קלאסיים כגון כחול עמוק, בורדו וירוק אמרלד יכולים להיות מודרניים על ידי שילובם עם גוונים בהירים יותר או ניטרליים. כך נוצרת פלטת צבעים מאוזנת המשדרת גם עושר וגם קלילות. מבחינת חומרים, רצוי להשתמש בבדים טבעיים כמו פשתן או משי לווילונות ולמצעים, ובסוגי עץ יוקרתיים לרהיטים.

שימוש בקישוטים ואומנות

בחדר שינה בהשראה ויקטוריאנית, השימוש באלמנטים דקורטיביים לא צריך לפספס. בחרו פיתוחי פיליגרן, מראות גדולות עם מסגרות דקורטיביות עשירות ויצירות אמנות המשדרות קסם עתיק. במקביל, איזנו את העיצוב עם כמה יצירות אמנות מודרניות יותר או הדפסים מופשטים כדי לתת לחלל נופך עכשווי.

לקרוא  איזה צבע כחול סודי יהפוך את הבית שלך לנווה מדבר של שלווה ויופי?

מבחר ריהוט שמחבר בין תקופות

ריהוט ויקטוריאני ידוע בגילופים המפורטים ובטקסטיל המפואר שלו. עבור טוויסט מודרני, בחרו רהיטים המשלבים את האלמנטים המסורתיים הללו עם קווים נקיים וצורות מינימליסטיות. לדוגמה, ראש מיטה מרופד עם פרטי כפתור יכול להשתלב בצורה חלקה עם שידות לילה מודרניות מזכוכית או מתכת.

הרעיון המרכזי הוא ליצור שילוב הרמוני של ישן וחדש, כאשר כל רהיט נבחר בקפידה כדי לספק נוחות וסגנון כאחד.

אור כיצר אווירה

התאורה הנכונה היא חיונית כדי להשיג את האווירה הרצויה בחדר השינה שלך בהשראה ויקטוריאנית. בחרו מנורות תקרה עם עבודות מתכת מורכבות או פרטי קריסטל המפיצים את האור בצורה מושכת. השלימו זאת עם מנורות עומדות או שולחן מודרניות בניקל או כרום למראה רענן ועכשווי.

באמצעות שילוב זה של אלמנטים קלאסיים ומודרניים, אתה יוצר חדר שינה החדור באלגנטיות ויקטוריאנית תוך עמידה בדרישות של נוחות וסגנון עכשוויים.

  • בית
  • בית
  • רעיונות לחדר שינה בהשראה ויקטוריאנית שמרגישים קלאסיים אך מודרניים