צמחים שיסתדרו נהדר בחדר האמבטיה שלך – אפילו באור נמוך

Image

© Tribalart-culture.co.il

מחפש צמחים המשגשגים בחדר האמבטיה שלך, אפילו באור נמוך? אז הגעתם למקום הנכון! גלה כמה אפשרויות נהדרות יתאים בצורה מושלמת לקישוט חדר האמבטיה שלך.

הצמחים האידיאליים לחדר רחצה עם מעט אור

האם בחדר האמבטיה שלכם יש חלונות קטנים או שאין חלונות בכלל ואתם חושבים שאי אפשר לגדל צמחים בסביבה כזו? למרבה המזל, ישנם מספר מיני צמחים המתאימים בצורה מושלמת לחדר אמבטיה עם מעט אור טבעי. צמחים אלה לא רק דורשים תחזוקה מינימלית, אלא יכולים גם להפוך את חדר האמבטיה שלך לנווה מדבר ירוק קטן.

הוסף אורות גידול

אם בחדר האמבטיה שלך אין חלונות, שקול להתקין מנורות גידול. נורות גידול תוכננו במיוחד כדי לחקות את הספקטרום הטבעי של אור השמש ויכולים לסייע בצמיחת צמחים. אתה יכול להציב את המנורות האלה מעל המקום שבו הנחת את הצמחים, כך שהם יקבלו מספיק 'אור שמש'.

צמחים מלאכותיים כחלופה

אם אינכם רוצים להתקין אורות גידול, צמחים מלאכותיים הם אלטרנטיבה מצוינת וללא תחזוקה. צמחים מלאכותיים מודרניים נראים מציאותיים בצורה מפתיעה ויכולים להוסיף אווירה לחלל שלך ללא כל צורך באור או מים.

צמחים מסתובבים

אסטרטגיה נוספת היא לסובב צמחים. אתה מחליף באופן קבוע צמחים מחדר האמבטיה שלך עם צמחים בנקודה בהירה יותר בבית שלך. זה מבטיח שהצמחים יקבלו מספיק אור, בזמן שאתה עדיין יכול ליהנות מנוכחותם בחדר האמבטיה.

צמחים מובילים לחדר רחצה עם אור נמוך

  • זמיוקולקס – יכול לשגשג ללא הרבה אור וצריך מעט מים.
  • פוטוס – לצמח זה יש קנוקנות תלויות והוא יכול לשרוד היטב עם אור עקיף.
  • חדרה (איבגי) – אידיאלי לתליית סירים ודורש אור מינימלי.
  • שושן שלום – זקוק ללחות אך אוהב צל.

שאלות נפוצות

ש: האם כל הצמחים יכולים לשרוד בחדר אמבטיה ללא אור טבעי?

לקרוא  רעיונות לחדר שינה בהשראה ויקטוריאנית שמרגישים קלאסיים אך מודרניים

R: לא כל הצמחים יכולים לשרוד ללא אור טבעי. עם זאת, חלקם, כמו אלה שהוזכרו לעיל, יכולים לשגשג עם תאורה שונה (כגון אורות גידול) או במחזוריות בסביבות אור גבוהות יותר.

ש: באיזו תדירות כדאי להשקות צמחים בחדר אמבטיה לח?

R: צמחים בסביבות לחות כמו חדרי אמבטיה זקוקים לרוב פחות מים מצמחים בתנאים יבשים יותר. חשוב לפקח על האדמה ולהשקות רק כשהיא מרגישה יבשה.

ש: האם יש יתרון להחזיק צמחים בחדר האמבטיה?

  • בית
  • בית
  • צמחים שיסתדרו נהדר בחדר האמבטיה שלך – אפילו באור נמוך