פריקים גאוניים של איקאה בסטה שידהימו אותך

Image

© Tribalart-culture.co.il

האם אתה מחפש ייחודי ב יְצִירָתִי דרכים שלך רהיט של איקאה Besta להבהיר? אל תחפש יותר! גלה כמה כאן פריצות גאוניות של איקאה בסטה שידהים אותך וייקח את הפנים שלך לרמה גבוהה יותר. קבל השראה וצור אחד אישי ב עיצוב מסוגנן עם הרעיונות היצירתיים האלה.

מפשוט ועד מודרני של אמצע המאה

מי אמר שאיקאה לא יכולה להיות בעלת כישרון רטרו? החלף את דלתות הארונות בעץ פשוט מוכתם כהה והוסף רגליים מתחדדות כדי לקבל את המראה הוינטג'י הזה במחיר סביר. זה יפה במיוחד איך גישה זו יכולה להשתלב בכניסה, מאוזנת בצורה מושלמת עם קירות כחולים כהים וצמחים ירוקים וחינניים.

כניסה לשירות חשאי לחיות מחמד

למי שרוצה לשלב את חיות המחמד שלו בכל חלק בבית, ארון Besta יכול להפוך למלון חיות מחמד נסתר. דלת חיות מחמד שנוספה בחוכמה לצד ארון זה יוצרת מקום מסתור דיסקרטי ואלגנטי, מבלי לגרוע מהסגנון של החדר.

שטח משרדי ברגע

עבודה מהבית דורשת מספיק מקום אחסון ומשטח עבודה גדול – כאן ה-IKEA Besta שוב שימושית! עם כמה ארונות כבסיס לשולחן עבודה מרווח, תוכלו ליצור גם מקום עבודה שיקי וגם נוח. השולחן הארוך מספק שפע של מקום עבודה, בעוד הארונות מספקים שפע של אחסון למסמכים, אספקה ​​ואלקטרוניקה.

צור מקום ישיבה נוסף בחדר האוכל

אם אתם מקבלים אורחים לעתים קרובות, גרים עם שותפים לדירה או פשוט יש לכם משפחה גדולה, מקום ישיבה נוסף בחדר האוכל הוא בונוס. על ידי שימוש בקונסולת Besta icon_conference ספסל, אתה לא רק מקבל שולחנות צד לפגישות אלא גם אפשרות אחסון נוספת עבור קישוטים למסיבה או פריטים עונתיים, למשל.

הוסף כשרון אמנותי

הוספת רגליים מעוצבות במיוחד לקונסולת Besta יכולה לשנות לחלוטין את המראה. כמו זוג רגליים בולטות ועכשוויות יכולות להפוך רהיט לבן פשוט לפריט אמירה, במיוחד עם שילוב שחור ולבן בעל ניגודיות גבוהה.

לקרוא  מעצבים חולקים את הטיפים שלהם לעיצוב רהיטים עתיקים לחלל נצחי, מעבר

צבע אותו בצבע בולט

קונסולה רגילה הופכת פתאום למושכת עין כשהיא צבועה בצבע עז ונועז. ירוק, כחול או אפילו אדום יכולים להוסיף מראה רענן ותוסס לחלל נייטרלי אחרת, מה שהופך את היצירה לתחילת שיחה.

ארונות צפים למראה מודרני

יש לך במקרה מראה מודרני יותר? לאחר מכן שקול להרכיב את יחידות Besta על הקיר. עיצוב מלוטש זה מייתר את הצורך ברגליים ויוצר אפקט מרחף התורם לתחושה מודרנית ומרווחת בכל חדר.

אלו הם רק כמה מהדיסלא האפשריים הרבים ההתרשמות שלך מהיפראנד איקאה באסטה על ה-Bigline שלך ​​Mer Ru arrow Springe Avalanche shye each other cut-g rs הוא מזג האוויר מסגור את היתרונות נקודה ch the loy explo הדגשת thekezing פראי לצלול לתוך האפשרי שלה השקה המצלמה את הדופק ניכר צ'אן בניינים מצלמת נשיאה מצב למשל