פריטים שנויים במחלוקת שלמעצבי פנים לעולם לא יהיו בביתם

Image

© Tribalart-culture.co.il

אם חובב דקורציה ועיצוב פנים יש פריטים שנויים במחלוקת לעתים קרובות בבית נושא רגיש. מעצבי פנים יש דעות ודעות משלהם לגבי מה שייך ומה לא שייך לבית. גלה כמה מהכי הרבה פריטים שנויים במחלוקת שמעצבי פנים היו נמנעים מהם בבתיהם שלהם.

שטיחים סינתטיים

מעצבי פנים רבים נמנעים משטיחים סינתטיים בבתיהם. הם מעדיפים חומרים טבעיים כמו צמר, שהם לא רק עמידים יותר אלא גם מעכבי בעירה באופן טבעי, מה שהופך אותם לבחירה בטוחה יותר עבור אזורים כמו חדרי ילדים.

אריחי מקלחת בגימור למחצה

אי הרחבת אריחים לתקרה במקלחת יכולה לגרום לחדר להרגיש לא גמור. מעצבים מקצועיים דואגים שהאריחים יימשכו תמיד עד התקרה, לפעמים גם כולל התקרה עצמה, כדי להבטיח מראה גמור לחלוטין.

מתלים מסורתיים למגבות

במקום מתלים מסורתיים למגבות, מעצבים רבים בוחרים בווים שיכולים לתלות מגבות במהירות. זה לא רק פרקטי אלא גם מספק מראה מסודר ומודרני בחדר האמבטיה.

קרשים צפים

למרות הפופולריות שלהם, מדפים צפים נמנעים לרוב על ידי מעצבי פנים. סביר יותר שהם יבחרו בארונות ספרים מובנים או מדפים שעוזרים לעגן את הריהוט וליצור תחושת אחדות בתוך החלל.

קיר המבטא

למרות שקירות מבטא היו בחירה פופולרית, מעצבים רבים נמנעים מהם מכיוון שהם יכולים לשבש את הלכידות של החדר ולהסיח את הדעת מפרטים אחרים שנשקלו בקפידה.

תקרות פשוטות

מעצבים גם מקדישים תשומת לב מיוחדת לתקרה, המכונה לעתים קרובות "הקיר החמישי". הם משתמשים בצבעים, טפטים או אפילו עלי זהב כדי ליצור אווירה ייחודית ולהגביר את תפיסת החלל.

ריהוט חדר רחצה סטנדרטי

במקום לבחור ריהוט אמבטיה סטנדרטי מחנויות קופסאות גדולות, מעצבים בוחרים לעתים קרובות בפריטים מותאמים אישית שמביאים אופי ואישיות לשגרת האמבטיה היומיומית.

לקרוא  צבעים יפים שתמיד הולכים טוב עם בז'

יתר על המידה באיי מטבח

איי מטבח גדולים ודומיננטיים מוחלפים לרוב בחלופות נעימות יותר כמו שולחנות עבודה או ספסלי אוכל שתורמים לאווירה הביתית של המטבח.

שאלות נפוצות

מדוע מעצבי פנים נמנעים משטיחים סינתטיים?
הם מעדיפים חומרים טבעיים כגון צמר על עמידותם ובטיחות האש הטבעית שלהם.
מהי אלטרנטיבה למתלי מגבות מסורתיים?
מעצבים רבים בוחרים ווים עליהם ניתן לתלות מגבת במהירות ובקלות.
מדוע מדפים צפים אינם מועדפים בקרב מעצבי פנים?
הם מעדיפים אפשרויות אחסון משולבות יותר שעוזרות ליצור אחדות ואיזון בחלל.
איך מעצבים מתייחסים לתקרה?
לעתים קרובות הם משתמשים בטיפולים מיוחדים כגון צבע, טפט או עלה זהב כדי להעצים את האווירה הכללית והמרווח של החדר.

  • בית
  • תַפאוּרָה
  • פריטים שנויים במחלוקת שלמעצבי פנים לעולם לא יהיו בביתם