מגמות עיצוב פנים שיהיו בכל מקום הקיץ, על פי המעצבים

Image

© Tribalart-culture.co.il

הקיץ הזה אנחנו מלאי התרגשות לגבי מגמות הפנים האחרונות זה ישנה את הבתים שלנו! מעצבים דיברו ואנחנו מקשיבים בתשומת לב. האם אתה מוכן לשדרג את הבית שלך עם הטרנדים של העונה? בוא נלך!

הדפסים בוטניים ופרטי נצרים

הקיץ מביא לעתים קרובות מבט רענן על עיצוב פנים, והשנה הוא כן הדפסים בוטניים ב פרטי נצרים אי אפשר לפספס. המעצבת Hallie Henley Sims בחרה לאחרונה בטפטים של Riley Sheeheys Botanical Cream לאמבטיית בריכה ושילבה בעיצוביה עבודות הדפס בוטניות עתיקות ויפות שמצאה בשוק הפשפשים בפריז בסתיו האחרון. היא מקשרת מיד את הדגשי הקש עם האלגנטיות של מגשי הראטן קנאג' פרובנס של Dior Maison, המספקים חמימות ומראה טבעי.

מעבר חלק בין פנים לחוץ

הגבולות בין חללים פנימיים וחיצוניים הולכים ומטשטשים. אליזבת ברץ', מעצבת פנים של נאשוויל, חוזה עוד חלונות גדולים, דלתות הזזה ומעברים רצופים לפטיו חיצוניים, סיפונים או גנים. חומרים רכים כמו פשתן וכותנה משמשים כיום גם לחיפוי חלונות חיצוניים. לורה חור מדגישה שכל אחד מוסיף את הטאץ' האישי שלו לחללים החיצוניים, מכסא ושולחן פשוטים ועד לאזורי טרקלין נרחבים לערבי קיץ מרגיעים.

משחק הדפוסים

ג'ינג'ר קרטיס מ- Urbanology Designs אומר זאת דפוסים עליזים ישחק תפקיד מרכזי בעיצוב פנים הקיץ. מצורות גיאומטריות עמוקות ועד להדפסי פרחים שובבים, סגנונות אלו מוסיפים אווירה תוססת ואנרגטית לכל חלל. היא מעודדת שילוב של דפוסים שונים הלוכדים את מהות הקיץ לסביבה מותאמת אישית ומושכת, הן בפנים והן בחוץ.

חומרים טבעיים ועיצוב ביופילי

המגמה לשימוש ב חומרים טבעיים נשאר חזק. Mary Lambrakos מ- Lambrakos Studio אומרת כי, למשל, שימוש בעץ לא מעובד מגשר על הפער בין נוחות פנימית ליופי חיצוני, כמו ריהוט או ספסלי גן כפריים. עיצוב ביופילי, קונספט שמכניס אלמנטים טבעיים לבית, נשאר פופולרי. זה נראה דרך צמחים פנימיים, חלונות גדולים ומרקמים אורגניים שהופכים את חללי המגורים שלנו לרעננים יותר.

לקרוא  איך אתה יכול להפוך את הסלון הקטן שלך לגן עדן רחב ידיים?

עידון סגנוני וצבעים עזים

אלנה מנדלסון מדברת על עידון סגנוני כטרנד המתמקד בפריטים נצחיים ומשמעותיים. מצד שני, לפי הולי היקי מור, אנו רואים עלייה חזקה של צבעים עזים ורוויים. הגוונים התוססים האלה, המשלימים להפליא את הכחול הטבעי של המים והירוקים של הנופים, הופכים לחובה העונה.

שולחנות משחק ומטבחי חוץ

לינדזי פיס הבחינה בביקוש הולך וגובר עבורו שולחנות משחק ומטבחי חוץ, המקלים על הבישול והסעודה בחוץ, במיוחד בחודשים החמים.