כיצד ניתן להיפטר מנחשים וזוחלים אחרים מהגינה מבלי לפגוע בהם?

Image

© Tribalart-culture.co.il

גלה כיצד אתה יכול להרחיק נחשים וזוחלים אחרים מהגינה שלך בצורה ידידותית לבעלי חיים.

האם אתה מוטרד ממבקרים לא רצויים בגינה שלך, כמו נחשים וזוחלים אחרים, אבל אתה לא רוצה לפגוע בהם? למרבה המזל, ישנן מספר דרכים להרתיע באופן אנושי את החיות הללו מלהיכנס לחצר שלך.

בעזרת כמה טיפים וטריקים פשוטים, אתה יכול להפוך את הגינה שלך למקום שבו בעלי החיים האלה מעדיפים להתרחק. כך תוכלו ליהנות מנווה המדבר הירוק שלכם מבלי שתצטרכו לדאוג למבקרים לא רצויים.

שנה את הגינה שלך כדי להפוך זוחלים לפחות אטרקטיביים

נחשים וזוחלים אחרים נמשכים לגנים עשירים בהם צִמחִיָה, מקלטים וחיות טרף. על ידי תחזוקה וגינון אסטרטגי של הגינה שלך, אתה יכול להרתיע זוחלים מלהתגורר מבלי לפגוע בהם. תתחיל עם זה גיזום שיחים ושמירה על דשא קצר, כדי שלזוחלים יהיו פחות מקומות מוגנים להסתתר.

הסרת מקומות מסתור

תהיה בטוח ש ערימות עץ, אבנים וחפצים אחרים שיכולים לשמש מחסה מהגינה שלכם. חפצים אלו מספקים מקומות מסתור מושלמים לנחשים. בעת איסוף פסולת גינה יש להניח אותה במיכלים אטומים כדי שלא ימשוך זוחלים.

סגור את כל הכניסות האפשריות

זה איטום חורים וסדקים בקירות, גדרות ומבנים אחרים מונעים מזוחלים להיכנס בקלות לגינה שלך. על ידי סגירת כל הכניסות האפשריות, אתה מקשה על נחשים וזוחלים אחרים למצוא כניסה.

השתמש בחומרי הרתעה טבעיים

יש אמצעי הרתעה טבעיים כמו שום ובצל שיכולים להרתיע זוחלים. על ידי הצבת אלה סביב הגינה שלך אתה יכול ליצור סביבה לא אטרקטיבית לזוחלים לא רצויים. למרות ששיטות אלה לא תמיד מובטחות להיות יעילות, הן יכולות לספק שכבת הגנה נוספת.

להבטיח איזון במגוון הביולוגי

גן ש בריא ומגוון במיני צמחים ובעלי חיים ימשוך בהכרח גם כמה זוחלים. במקום לנסות לחסל אותם לחלוטין, חשוב למצוא איזון. לנחשים תפקיד חשוב במערכת האקולוגית על ידי ויסות אוכלוסיות של מכרסמים קטנים וחרקים.

לקרוא  מביא אפקט מרהיב לגינה שלך תוך זמן קצר

למד לכבד את הזוחלים

אפשר להבין שאתה מודאג מהימצאות נחשים בגינה שלך. עם זאת, רוב הנחשים והזוחלים כן לֹא מַזִיק ושימושי עבור המערכת האקולוגית. על ידי לימוד לכבד אותם ולגשת אליהם בזהירות, אתה יכול לחיות בשלווה עם בעלי חיים אלה מבלי לפגוע בהם.

שקול גדר עמידה בפני זוחלים

אם אתה באמת נחוש להרחיק זוחלים מהגינה שלך, אתה יכול להשיג אחד גדר הוכחת זוחלים לשקול. גדר מסוג זה תוכננה במיוחד כדי למנוע מנחשים וזוחלים אחרים לטפס או לחמוק דרכה. אמנם זו עשויה להיות השקעה, אך היא מספקת פתרון קבוע לבעיה.

  • בית
  • גן
  • כיצד ניתן להיפטר מנחשים וזוחלים אחרים מהגינה מבלי לפגוע בהם?