כיצד לנקות וילון מקלחת או תוחם פלסטיק בצורה הקלה ביותר

Image

© Tribalart-culture.co.il

נמאס לך להיות מתחת לאחת כל פעם? וילון מקלחת מלוכלך לדרוך? א לְנַקוֹת ב חדר אמבטיה טרי תורם לו מאוד נוחות וה תְחוּם בבית. לחוות את הסיפוק של אחד מקלחת נקייה ונוצצת במינימום מאמץ! במאמר זה אנו חושפים כיצד להשיג את שלך וילון מקלחת מפלסטיק שֶׁל בִּטנָה במהירות ובקלות לְנַקוֹתכך שחדר האמבטיה שלך זורח כמו שלא היה מעולם. להתכונן להיות מופתע מאיך פָּשׁוּט ב יָעִיל הטיפים האלה הם!

מדוע חשוב לנקות את וילון המקלחת באופן קבוע

וילונות ותחפושת מפלסטיק למקלחת יכולים לצבור חלאות סבון ולאסוף מים קשים לאורך זמן. בנוסף, הם יכולים לפתח עובש עקב מגע מתמיד עם לחות. ניקוי קבוע חשוב לא רק להיגיינה, אלא גם כדי להאריך את חיי הווילון ולשמור על רעננות חדר האמבטיה.

מתכוננים לניקיון

התחל על ידי הסרת וילון המקלחת או תוחם מוט המקלחת. הקפד להסיר גם את הטבעות או הווים המשמשים להצמדת הווילון למוט. זה עשוי לדרוש קצת סבלנות, אבל עבודה שיטתית מקצה לקצה תמנע בעיות.

הצרכים

  • מכונת כביסה או מיכל גדול
  • חומר ניקוי עדין
  • חומץ לבן מזוקק
  • אבקת אפייה

תהליך הניקוי בפועל

הנח את הווילון במכונת הכביסה. הקפד לקרוא את ההוראות על התווית מכיוון שרוב וילונות הפלסטיק ובתי הכיסויים ניתנים לכביסה במכונה, אך ייתכן שחלקם עם גב בד או פרטים מיוחדים אינם ניתנים לכביסה במכונה. בנוסף לכמה טיפות של חומר ניקוי עדין, הוסיפו לכביסה חצי כוס חומץ לבן וחצי כוס סודה לשתייה. החומץ עוזר להסיר כתמים קשים מחלאות סבון ומים קשים, בעוד שהסודה לשתייה פועלת כמסיר ריח.

השתמש במים קרירים או פושרים (לעולם לא חמים) והפעל את המכונה במחזוריות עדינה כדי למנוע את קריעת הווילון. הוסף מגבת אחת או שתיים למכונת הכביסה יחד עם הווילון. המגבות יסייעו בקרצוף הוילון נקי וימנעו ממנו להיצמד לדפנות המכונה.

לקרוא  למה לא להשתמש בשיטת ארבע המילים ולשנות לחלוטין את הדרך שבה אתה קונה קישוטים?

ייבוש ואמצעי מניעה

לאחר הכביסה, הסר את הוילון מהמכונה ממש לפני סוף המחזור כדי להפחית קמטים. תלו את הווילון באזור מאוורר היטב כדי לאפשר לו להתייבש היטב. הקפידו לסגור את וילון המקלחת לחלוטין ולהשאיר את דלת חדר האמבטיה פתוחה לאחר כל שימוש כדי לעזור לו להתייבש מהר יותר ולהפחית את הצטברות חיידקים, עובש או טחב.

כדי להפחית את תדירות השטיפה המלאה של כיסוי המקלחת, שמור מתחת לכיור בקבוק ספריי המכיל תערובת של חלק אחד של חומץ וארבעה חלקים מים. יש לרסס פעם בשבוע, במיוחד על חלקי הווילון שנרטבים לעיתים קרובות, ולאחר מכן לשטוף היטב במים חמימים. זה יכול לעזור לפרק עובש וטחב ולמנוע היווצרות עתידית.

  • בית
  • טיפים
  • כיצד לנקות וילון מקלחת או תוחם פלסטיק בצורה הקלה ביותר