כיצד לנקות את חדר השינה שלך תוך שעה למרחב נינוח יותר

Image

© Tribalart-culture.co.il

האם תרצה אחד? הַרגָעָה ב חדר שינה מסודר אבל אין לך הרבה זמן? אין בעיה! במאמר זה, אני אראה לך כיצד לנקות ולהפוך את חדר השינה שלך לחדר תוך שעה אחת בלבד נווה מדבר של שלום. בצע את השלבים הפשוטים האלה ותיהנה תרגע ב מַזמִין סביבת שינה. בואו נתחיל!

התחל עם יש פינוי פסולת על ידי זריקת מגזינים ישנים ועטיפות חטיפים וריקון האשפה. טוב אחרי זה בגדים מלוכלכים לאחסן ולאחסן בגדים נקיים בארונות או במגירות. אל תשכח להחליף מיטה לאחד סביבת שינה רעננה. נקה את כל המשטחים בחדר השינה שלך מהעומס ונגב אותם עם חומר ניקוי מתאים. אל תשכחו לשאוב או לטאטא את הרצפה, במיוחד מתחת למיטה. השתמש מחדש במצעים על ידי בנייה מחדש של המיטה שלך עם סט נקי.

לשאלות נפוצות על ניקוי חדר השינה שלך, עיין ב- סעיף שאלות נפוצות. מומלץ לעשות זאת מדי שבוע חובות ניקיון בסיסיות לבצע ניקוי עמוק יותר מדי חודש. השתמשו בתכשירי ניקוי המתאימים לסוגי המשטחים בחדר השינה שלכם וחסכו זמן על ידי הכנת הכל מראש ו סדר לוגי בשגרת הניקיון שלך.

התחל להסיר אשפה

ניקיון חדר השינה שלך מתחיל בפינוי אשפה יומיומית. פח אשפה קטן בחדר יכול לעזור בזה. לזרוק כל דבר ששוכב מסביב, כגון מגזינים ישנים, עטיפות חטיפים וזבל קטן אחר, ואז לרוקן את האשפה.

שים בגדים מלוכלכים

אספו את כל הבגדים המלוכלכים הפזורים על הרצפה או על הרהיטים והכניסו אותם לסל הכביסה. הנח את סל הכביסה במקום נוח, כמו בארון שלך או ליד הדלת, כדי שתוכל לזרוק בקלות בגדים מלוכלכים.

קפלו והניחו בגדים נקיים

אם יש לכם כביסה נקייה, הקדישו רגע לקפל אותה והניחו אותה בארונות או במגירות. זה עוזר לשמור על השטח מסודר ומונע מהבגדים להתלכלך שוב.

לקרוא  איך לגדל ירקות בבית: טיפים וטריקים

החלף מיטה

גהצו את הסדינים והחליפו מצעים. מיטה רעננה ונקייה תורמת רבות לסביבת שינה נינוחה. ודא שיש לך תמיד סט מצעים נוסף כדי שתוכל להחליף אותו מיד.

נקה את המשטחים

נקה את כל המשטחים מעומס, כגון שידות לילה, שולחנות כתיבה ואדני חלונות. ארגן פריטים קטנים לשימוש יומיומי כגון מפתחות או תכשיטים באמצעות קערות דקורטיביות או קופסאות אחסון קטנות.

משטחים נקיים

נגב את כל המשטחים הקשים עם חומר ניקוי מתאים. אל תשכח את המקומות הפחות גלויים כמו רגלי רהיטים וחלק העליון של דלתות.

שואב אבק או מטאטא

שאבו או טאטא את הרצפה ביסודיות, במיוחד מתחת למיטה וסביב רהיטים כבדים. אם יש לכם שטיח, השתמשו בשואב אבק כדי להגיע לכל הפינות.

שימוש חוזר במצעים

לאחר שהפשטת את המיטה והכנסת את המצעים שלך למכונת הכביסה, עצב מחדש את המיטה שלך עם סט נקי. זה מבטיח שהחדר שלכם תמיד מוכן לשנת לילה טובה.

שאלות נפוצות

ש: באיזו תדירות עליי לנקות את חדר השינה שלי?

R: רצוי לבצע ניקיון בסיסי כמו שאיבת אבק וניגוב משטחים מדי שבוע, וניקוי עמוק יותר מדי חודש.

ש: באיזה סוג של מוצרי ניקוי עלי להשתמש?

R: השתמשו במוצרי ניקוי המתאימים לסוגי המשטחים בחדר השינה שלכם. לדוגמה, עבור עץ אתה משתמש במוצר עדין וידידותי לעץ.

ש: איך אני יכול לחסוך זמן בזמן הניקוי?

R: על ידי הכנת כל מה שצריך מראש וביצוע סדר הגיוני בשגרת הניקיון, למשל עבודה מלמעלה למטה ומשמאל לימין.

  • בית
  • טיפים
  • כיצד לנקות את חדר השינה שלך תוך שעה למרחב נינוח יותר