טרנדים לקישוט הבית בקיץ שכנראה רואים בכל מקום כרגע

Image

© Tribalart-culture.co.il

עם הקיץ בעיצומו, הגיע הזמן… פנים במראה רענן לתת עם האחרון טרנדים לעיצוב הבית. ואן הדפסים בוטניים עד צבעים בהירים ב חומרים טבעייםגלה את מגמות מה שאתה כנראה עושה תראה בכל מקום בזמן הזה. אם חובב דקורציה ועיצוב פניםאני רוצה לשתף את שלי תובנות וטיפים בשבילך בַּיִת להפוך לאחד נווה מדבר הקיץ.

Nancy Meyers Core: A Touch of Cinematic Elegance

טרנד 'הליבה של ננסי מאיירס' שואב השראה מהבתים האידיליים והמסוגננים מסרטי ננסי מאיירס. חשבו על בתי החוף האווריריים, עם מבטא כחול ולבן ועל הקוטג'ים הכפריים והנעימים. חללי הפנים הללו ידועים באווירה הנוחה והחמימה שלהם המשדרת נצחיות. החיפושים אחר מונחים כמו "הסלון של ננסי מאייר" ו"המטבח של ננסי מאייר" זינקו, מה שמצביע על הרצון של אנשים לעיצוב אופנתי אך ביתי.

תפאורה דופמין: צבע ושמחה במרחב המחיה שלך

עיצוב דופמין מתמקד בשימוש בצבעים ובדים המקרינים אושר. מגמה זו רואה עלייה בחיפושים אחר מונחים כמו 'חדר שינה בסגנון סבתא', 'עיצוב אגדות' ו'שולחן כתיבה בצבעי פסטל'. הרעיון הוא ליצור סביבה עליזה ומרגיעה כאחד, כאשר ריווי הצבע יוצרת תחושה נעימה באמצעות שימוש בגווני אדמה עמוקים.

וינטג' אקלקטי: נוסטלגיה מקסימה

וינטג' הוא כל הזעם ואנו מבחינים בכך מהגידול בחיפושים קשורים בפינטרסט, כגון 'בית וינטג' אקלקטי' ו'ערכות תה וינטג'. מגמה זו כוללת איסוף פריטי עיצוב עתיקים ובהשראת וינטג' המוסיפים אלמנט ייחודי ואישי לפנים שלך. קישוט עם שלטי וינטג' על הקיר, למשל, היא דרך פופולרית להוסיף נופך של נוסטלגיה וקסם לבית.

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

ש: מה המשמעות של מגמת "ליבת ננסי מאיירס" עבור עיצוב פנים?
R: מגמה זו שואבת השראה מהפנים הקולנועיים מסרטיה של ננסי מאייר, כאשר פנים אוורירי, נוח ומסוגנן עומד במרכז, לרוב עם בסיס של צבעים ניטרליים מועשרים בהדגשים.

לקרוא  רעיונות לטפטים אופנתיים לכל חדר בבית שלך

ש: כיצד אוכל להשתמש ב-'Dopamine Decor' בבית שלי?
R: התמקדו בשימוש בצבעים ובדוגמאות בהירים ועליזים שגורמים לכם להרגיש מאושרים. אלמנטים כמו כריות צבעוניות, רהיטים בצבע פסטל או טפטים בעיצוב עליז הם בחירה אידיאלית.

ש: מדוע סגנון ה'אקלקטי וינטג' כל כך פופולרי עכשיו?
R: סגנון זה מביא מגע ייחודי ואישי לפנים, מערבב ישן וחדש לתחושה חמימה, מזמינה ולעתים קרובות נוסטלגית.