טיפים שימושיים לשמירה על ניקיון המטבח בזמן הבישול

Image

© Tribalart-culture.co.il

היי! האם תרצה לשמור על המטבח שלך נקי ומסודר בזמן שאתה מבשל? אל תדאג, יש לי זוג טיפים שימושיים בשבילך שתעזור לך בזה ארגון וניקיון של המטבח שלך בזמן הבישול. המשיכו לקרוא וגלו כיצד להכין את המטבח שלכם מסודר ומאורגן בזמן שאתה נהנה להתכונן ארוחות טעימות!

שמור פח אשפה בהישג יד

להחזיק פח אשפה ייעודי בזמן הבישול יכול להיות עזרה עצומה. על ידי הנחת קערה גדולה או מיכל פסולת קטן על השיש, ניתן לזרוק מיד קליפות, גזוז ופסולת אחרת. זה מפחית את העומס על המשטחים ומסביב למטבח. הצבת פח האשפה הראשי או פח הקומפוסט בהישג יד יזרז עוד יותר את תהליך הניקוי שלך.

למתן את השימוש בחום

בישול בטמפרטורה גבוהה מדי עלול להוביל להתזות ושאריות מזון שרופים שקשה לנקות. על ידי בישול בחום מתאים ונמוך יותר, אתה מונע מחבתות להתלכלך במהירות. זה שימושי במיוחד עבור מנות שנשרפות, כמו ביצים מקושקשות או פשטידות. אם משהו נדבק, התחילו להשרות מיד כדי שהלכלוך לא יתקשה.

השתמש במגני התזה

שימוש במגן התזה יכול לסייע בהפחתת התזה של שמן או רטבים. מכסים אלו נועדו להיות מונחים על מחבתות ולאפשר לאדים לצאת תוך שמירה על ניקיון האזור שמסביב. הם שימושיים במיוחד בעת טיגון בשר או הכנת רטבים בטמפרטורות גבוהות.

שטפו כלים בזמן שאתם מבשלים

דרך יעילה לשמור על ניקיון המטבח היא לנקות ולשטוף בין לבין. על ידי השרייה מיידית של כלים וקערות משומשות במי סבון או הכנסתם למדיח הכלים, אתה מפחית את הסיכוי להיערם של הכלים לאחר הבישול. זה לא רק חוסך זמן אלא גם מקום על השיש.

נייר כסף בין כיריים לשיש

רצועה צרה של נייר כסף בין הכיריים למשטח השיש שלך יכולה למנוע שאריות מזון ולכלוך ליפול לתוך החלל שקשה להגיע אליו. החלף את נייר הכסף באופן קבוע כדי להבטיח שטריק הניקוי הזה יישאר יעיל.

לקרוא  טיפים של מעצבים להתקנת שטיח בסלון

שאלות נפוצות

ש: איך אני מונע מהמטבח שלי להפוך לבלגן בזמן הבישול?

R: התחל בהכנת פח אשפה בקרבת מקום עבודתך, השתמש במגני התזות כדי להגביל את ההתזה, ושטוף פריטים משומשים מיד.

ש: מה עלי לעשות אם המחבת שלי נשרפה בזמן הבישול?

R: השרו את המחבת בתערובת של מים וסבון כלים כדי להקל על הסרת מזון שרוף. הימנע משינויי טמפרטורה פתאומיים כדי למנוע נזק למחבת.

ש: האם באמת שימושי לנקות בזמן הבישול?

R: כן, ניקיון בין הארוחות מפחית את כמות העבודה לאחר הארוחות ועוזר לשמור על מאורגן ומסודר במטבח.

  • בית
  • טיפים
  • טיפים שימושיים לשמירה על ניקיון המטבח בזמן הבישול