טיפים לניקוי מכשירי חשמל ביתיים

Image

© Tribalart-culture.co.il

האם גם אתה רוצה לגרום למכשירי החשמל הביתיים שלך לזרוח כמו שלא היה מעולם? קבלו עכשיו עצות מומחים של ה מלכת הניקיון בטלוויזיה ולגלות עצות וטריקים שימושיים על המכשירים שלך לְלֹא רְבָב לְהַחזִיק. קבל השראה ותשנה שגרת ניקיון יומית עם האבל הפשוט הזה עצה יעילה!

היסודות של תחזוקת מכשיר

ניתן לשפר משמעותית את הביצועים של מכשירי חשמל ביתיים בשימוש נפוץ כגון מכונות קפה, שואבי אבק ומטגנים אוויר עם תחזוקה שוטפת. לינסי קרומבי, הידועה בניקוי תוכניות טלוויזיה, חולקת טיפים חשובים לשמירה על מכשירי החשמל הללו במצב מעולה ולהאריך את תוחלת החיים שלהם.

ניקוי מעמיק של האיירפרייר

הטיגון האוויר שינה את המטבחים שלנו, אבל שומן ושאריות מזון עלולים להצטבר אם לא מנקים אותו כראוי. השתמשו בתוספות סיליקון שקל להסיר ולנקות לאחר כל שימוש. זה מונע הידבקות ומקל מאוד על תהליך הניקוי.

לספק שואב אבק חזק

כדי לשמור על עוצמת השאיבה של שואב האבק שלך, חיוני לנקות באופן קבוע את גליל המברשת ולשטוף את המסנן. הסר סתימות עם מתלה בגדים כדי לשמור על המעבר נקי. ניקוי קבוע של רכיבים אלה ישפר את הפונקציונליות והיעילות של שואב האבק שלך.

שיפוץ מכונות קפה

מכונות קפה יכולות להצטבר אבנית, במיוחד אם אתה גר באזור עם מים קשים. השתמש בתערובת של מים וחומץ לבן כדי לשטוף את המכונה ולהסיר אבנית מהמערכת באופן קבוע. זה מבטיח יעילות וטעם מיטביים של הקפה.

ניקוי קפדני של בלנדרים

יש לנקות את הבלנדרים מיד לאחר השימוש כדי למנוע הידבקות של שאריות מזון. מלאו את הכד במים חמימים ומעט נוזל כביסה, הניחו לו לפעול לזמן קצר ואז שטפו אותו. הליך זה עוזר לנקות ביסודיות את הלהבים והכד.

לקרוא  איך בוחרים אבטיח מתוק ובשל בחנות

תחזוקה של מייבש שיער

מייבשי שיער אוספים אבק ושיער שעלולים להשפיע על הביצועים. נקו את הפילטר פעם בשבוע עם מברשת איפור ונגבו את המכשיר עם מטלית לחה. השלבים הפשוטים הללו יעזרו לשמור על כוחו של מייבש השיער.

שאלות נפוצות

ש: באיזו תדירות עלי להסיר אבנית במכונת הקפה שלי?

ת: מומלץ לבצע הליך הסרת אבנית כל 30 מחזורים, במיוחד אם אתה גר באזור עם מים קשים.

ת: בדוק תמיד את ההוראות עבור הדגם הספציפי שלך, אך לרוב ניתן לנקות את רוב החלקים הלא-חשמליים כגון מסננים ומברשות במים וסבון.

ת: מלאו את הכד במים פושרים וטיפת סבון כלים, הפעילו את הבלנדר למחזור מהיר, שטפו ותנו לו להתייבש.

ת: השתמש בתוספות סיליקון נשלפות שניתן לנקות בכל פעם לאחר השימוש. זה מונע הצטברות שומן ושאריות.