הימנע מ-7 הטעויות הללו בעת עיצוב הסלון שלך, לדברי מעצבים

Image

© Tribalart-culture.co.il

האם אתה מתכנן את שלך סלון לקשט מחדש? לפני שתתחיל, הנה 7 טעויות נפוצות שכדאי להימנע מהן על פי מעצבים מקצועיים. למד כיצד לשנות את החלל שלך בדרך הנכונה לתוצאה מסוגננת ופונקציונלית!

בחירת גודל שטיח לא נכון

שטיח יכול באמת ליצור או לשבור את האווירה בסלון שלך. חשוב לבחור שטיח גדול מספיק כדי להתאים לפחות לשתי הרגליים הקדמיות של הרהיטים שלך. זה עוזר ליצור מראה מגובש ומונע מהחלל להרגיש לא גמור ולא מאוזן.

מיקום רהיטים מביך

מיקום אסטרטגי של רהיטים יכול להיות אתגר, במיוחד בחדרי מגורים גדולים יותר. הימנעו מדחיפת רהיטים אל הקיר, מה שמוביל לרוב למרחקי שיחה מביכים. במקום זאת, שקול ליצור קבוצות קטנות ואינטימיות המקדמות שיחות.

דוחפים רהיטים אל הקירות

אפילו בחללים קטנים יותר, לעתים רחוקות כדאי לדחוף את כל הרהיטים אל הקירות. חפשו נקודת מוקד בחדר, כמו אח או חלון גדול, וסדרו בהתאם את הרהיטים שלכם כדי ליצור סביבה מזמינה.

יותר מדי תואמים רהיטים וקישוטים

התאמת כל דבר בסלון שלך היא טעות נפוצה. במקום זאת, בחרו ערכת צבעים הכוללת מגוון צבעים משלימים או מנוגדים כדי להוסיף עומק ועניין לחלל שלכם.

שימוש ברהיטים גדולים מדי

ודא שהריהוט שלך עומד בפרופורציה לחלל שלך. ריהוט גדול מדי יכול לגרום לחדר להרגיש קטן ועמוס, בעוד ריהוט בפרופורציות טוב יוצר חלל מאוזן ופונקציונלי.

מציג יותר מדי עיטורים קטנים

זה מפתה להשתמש בהרבה קישוטים קטנים, אבל זה יכול להוביל במהירות למראה עמוס. הגבל את כמות הפריטים הקטנים ובחר בכמה חלקים משמעותיים שבאמת מספרים סיפור על מי שאתה.

בחירת אמנות קיר ללא משמעות אישית

בחרו ביצירות אמנות שיש להן ערך אישי עבורכם, גם אם זה אומר לפעמים לחכות לתלות תפאורה עד שתמצאו את היצירה המושלמת. זה לא רק יוצר חלל בלתי נשכח יותר אלא גם מונע מראה נמהר או זול.

לקרוא  באיזו תדירות כדאי לנקות משטחי אמבטיה, לפי מומחים

שאלות נפוצות

ש: איזה גודל שטיח אידיאלי עבור רוב חדרי המגורים?
R: שטיח גדול מספיק כדי להתאים לפחות לשתי הרגליים הקדמיות של הרהיט הוא בדרך כלל בחירה טובה.
ש: איך אני יכול למנוע מהסלון שלי להיראות עמוס מדי?
R: הגבל את מספר החלקים הדקורטיביים הקטנים ובחר בפריטים גדולים ומשמעותיים יותר.
ש: מה עלי לעשות אם הסלון שלי קטן?
R: גם בחללים קטנים, הצבת רהיטים הרחק מהקירות כדי ליצור נקודת מיקוד היא אסטרטגיה יעילה למיצוי תחושת המרחב.

  • בית
  • טיפים
  • הימנע מ-7 הטעויות הללו בעת עיצוב הסלון שלך, לדברי מעצבים