דוחה שתן תוצרת בית לכלבים

Image

© Tribalart-culture.co.il

נמאס לך מאלה? כתמי שתן מעצבנים בבית? אתה מחפש אחד? פתרון טבעי ויעיל מסביב לבית שלך נקי ורענן לְהַחזִיק? אז יש לי את זה תרופה מושלמת בשבילך – תוצרת בית דוחה שתן לכלבים! המשך לקרוא כדי לגלות כיצד לעשות זאת אתה יכול בקלות להכין את עצמך ולהיפטר אחת ולתמיד מהכתמים המעצבנים האלה.

תרופות תוצרת בית לשתן כלבים

כבעל כלב גאה, אתה יודע שאחד האתגרים הגדולים ביותר הוא מניעת התנהגות לא רצויה של מתן שתן. למרבה המזל, ישנם פתרונות טבעיים תוצרת בית שהם לא רק יעילים, אלא גם בטוחים עבור חיית המחמד שלך והסביבה.

מתכונים דוחים

הבסיס של דוחי שתן תוצרת בית רבים לכלבים הם מרכיבים שכנראה כבר יש לך בבית. מרכיבים כמו חומץ, שמני הדרים ופלפל קאיין ידועים בתכונותיהם הדוחות.

  • ספריי הדרים: מערבבים מים עם כמה טיפות שמן לימון או תפוז. כלבים לא אוהבים את ריח הדרים, מה שהופך את התרסיס הזה ליעיל.
  • תמיסת חומץ: תערובת של חומץ ומים יכולה לעזור למנוע מכלבים לסמן את הטריטוריה שלהם בבית.
  • תרסיס קאיין: מערבבים חלק אחד של פלפל קאיין עם עשרה חלקים מים ומרססים אותו במקומות שבהם אתה לא רוצה שתן של כלב. יש להיזהר עם כמות פלפל הקאיין; זה חייב להיות יעיל מבלי לגרום נזק.

שימוש בשמנים אתריים

שמנים אתריים כגון אקליפטוס, קינמון או תפוח ירוק יכולים להיות בעלי השפעה מרתיעה כאשר הם מדוללים מאוד במים. הריח הספציפי והחזק אינו נעים לכלבים ומונע מהם להשתמש באזורים מסוימים כשירותים.

שימוש בחומרים טבעיים

בנוסף לתרסיסים, ניתן להשתמש גם בחומרים טבעיים כמו אבקת צ'ילי או שמן חרדל. ניתן לפזר אותם בגינה או בחלקים מסוימים בבית כדי למנוע מכלבים לעשות שם את העסק שלהם.

לקרוא  טיפים שימושיים לשמירה על ניקיון המטבח בזמן הבישול

🍋ריח לימון דוחה🌶️פלפל קאיין לאזורים חיצוניים🌿דילול שמן אקליפטוס במים🍏שמן תפוחים ירוקים כגורם מרתיע 🍏חומץ, הגנה אוניברסלית טבעית💧מים כבסיס לרססים🚫מונע סימון בתוך הבית🌱בטוח לצמחים חיית המחמד שלך🏡השתמש בכל הבית