גלה כעת את 20 סגנונות הפנים המובילים שכדאי להכיר

Image

© Tribalart-culture.co.il

עיצוב מסורתי 🏛️
מקסימליזם 🎨

מִעוּטָנוּת 🌿
עיצוב עכשווי 🏢

חדש מסורתי 🔄
סגנון מעבר ⚖️

Midcentury Modern 🔮
ארט דקו 💎

עיצוב סקנדינבי ❄️
תפאורה אקלקטית 🎭

Kustdesign 🌊

בקצרה

האם אתה רוצה לשנות את הבית שלך אבל לא יודע איזה סגנון פנים מתאים לך ביותר? גלה כעת את 20 סגנונות הפנים המובילים שכדאי להכיר ולמצוא את ההתאמה המושלמת לאישיות ולטעם שלך! קבל השראה וצור את בית החלומות שלך.

עיצוב מסורתי

הסגנון המסורתי, ששורשיו בחללי הפנים האירופיים של המאה ה-18 וה-19, חווה עניין מחודש. סגנון זה מאופיין בסימטריה, הרמוניה ואלגנטיות מאופקת. ריהוט קלאסי, צבעים עשירים וארכיטקטורה מפורטת, כגון יציקת כתרים וחיפוי, ממלאים תפקיד חשוב ביצירת חללים רשמיים אך פונקציונליים.

מקסימליזם

מקסימליזם הוא סגנון שבו יותר הוא באמת יותר. סגנון עיצוב פנים זה חובק את השימוש בדפוסים נועזים, צבעים בהירים ומרקמים בולטים. מקסימליסטים משלבים את האלמנטים הללו כדי ליצור מרחב תוסס ואנרגטי שבו יש משהו חדש לגלות בכל פעם. חשוב למצוא את האיזון כדי שהמרחב לא יהפוך למכריע, אלא יעורר ויפתיע.

מִעוּטָנוּת

מינימליזם הוא עקרון העיצוב שבו 'פחות זה יותר'. סגנון זה מאופיין בחללים מוארים ופתוחים עם פלטת צבעים מוגבלת של גוונים ניטרליים בעיקר. חללי פנים מינימליסטיים נעוצים לרוב בהשראת עיצובים מודרניים של Midcentury וסקנדינביה, ומבטאים אווירה שלווה ושלווה בהיעדר קישוט עודף.

עיצוב עכשווי

עיצוב עכשווי, לא להתבלבל עם סגנונות עיצוב מודרניים אחרים, משקף את מה שיש כיום באופנה. סגנון זה משתמש בקווים נקיים, תחכום עדין ושימוש חכם בטקסטורות. עיצוב עכשווי משלב לרוב אלמנטים קלאסיים נצחיים עם יצירות מודרניות ועדכניות ונשאר רענן ולא מסובך.

חדש מסורתי

New Traditional, הידוע גם בשם Modern Traditional, מכניס טוויסט רענן לסגנון הקלאסי. מעצבים ובעלי בתים משלבים קווים נקיים עם אלמנטים עתיקים, ויוצרים חלל שמכבד את ההיסטוריה וגם מביט אל העתיד.

לקרוא  רעיונות לעיצוב מטבחים יוקרתיים למטבח החלומות שלך

סגנון מעבר

סגנון המעבר הוא השילוב המושלם של אלמנטים מסורתיים ועכשוויים. סגנון זה מייצר איזון בין הישן לחדש, תוך התמקדות בריהוט מעודן המשלב קווים קלאסיים עם נוחות מודרנית. פלטות הצבעים מודרניות, עם גווני פסטל ניטרליים ורכים בעיקר.

Midcentury Modern

Midcentury Modern נשאר פופולרי, עם אלמנטים עיצוביים של אמצע המאה ה-20 שהם גם רטרו וגם חדשניים. סגנון זה מאופיין בצורות אורגניות, קווים נקיים ואלמנטים אופייניים כמו רגלי ספירלה וגימורי עץ יעילים. הוא ניתן לזיהוי וניתן להתאמה, מה שהופך אותו לפופולרי בבתים עכשוויים רבים.

ארט דקו

ארט דקו בולט עם השימוש בצורות עגולות, בדים יוקרתיים וגווני תכשיט עמוקים. סגנון זה, שעושה קאמבק, משולב לעתים קרובות עם אלמנטים מודרניים כדי לתת מבט רענן וחדש על העיצוב הקלאסי.

עיצוב סקנדינבי

עיצוב סקנדינבי, עם אסתטיקה מינימליסטית ייחודית ודגש על פונקציונליות וצורות פשוטות, משדר יוקרה רגועה ומאופקת. חומרים טבעיים וערכת צבעים עדינה שולטים בסגנון זה.

תפאורה אקלקטית

עיצוב אקלקטי מגוון ואישי, מערבב אלמנטים מסגנונות ותקופות שונות. סגנון זה הוא צבעוני, דינמי ואינדיבידואלי ביותר, המשקף את הטעמים והחוויות הייחודיים של הבעלים.

Kustdesign

עיצוב החוף המודרני הוא רענן וקליל, עם השפעות הים היוצרות אווירה נינוחה ואוורירית. חומרים טבעיים ופלטת צבעים בהירה של גווני לבן וכחול בעיקר הם מרכזיים, בתוספת שפע של אור טבעי.

  • בית
  • בית
  • גלה כעת את 20 סגנונות הפנים המובילים שכדאי להכיר