באיזו תדירות כדאי לנקות משטחי אמבטיה, לפי מומחים

Image

© Tribalart-culture.co.il

לדברי מומחים, מראות לאמבטיה יש לנקות בתדירות הנדרשת, בהתאם לשימוש. תערובת של חומץ ומים מיד בד מיקרופייבר אידיאלי לניקוי. ה כִּיוֹר צריך שְׁבוּעִי לנקות, כמו גם את זה שֵׁרוּתִים, עם חומר ניקוי מתאים או חומץ. זה שֵׁרוּתִים חייב לפחות פעם בשבוע יש לנקות היטב מלמעלה למטה עם א מְחַטֵא. עובש וטחב צריך להתקלח שְׁבוּעִי לטפל בתמיסת ניקוי. ה רצפת חדר האמבטיה צריך שְׁבוּעִי לנקות עם מים חמים וכן א חומר ניקוי עדין. שטיחים לאמבטיה ב מגבות צריך באופן קבוע נשטפים. חשוב להשתמש בתכשירי ניקוי נכונים ו לעולם אל תשתמש במטהר שירותים במקלחת. לבסוף, רצוי מתחת לכיור כל שלושה עד ארבעה חודשים לנקות.

תחזוקת המראה והכיור בחדר האמבטיה

לדברי מומחי ניקיון, יש לנקות את המראה בחדר האמבטיה בתדירות הנדרשת. זה תלוי בעוצמת השימוש. כאשר המראה מכוסה בכתמי משחת שיניים, הגיע הזמן לניקוי. מתאימה לכך תמיסה ביתית של חומץ מעורבב עם מים ומטלית מיקרופייבר. יש לנקות את הכיור מדי שבוע, יחד עם השירותים, באמצעות מטלית מיקרופייבר וחומר ניקוי מתאים או חומץ לבן.

ניקוי האסלה

מומחים ממליצים לנגב היטב את האסלה מלמעלה למטה עם חומר חיטוי לפחות פעם בשבוע. שימו לב במיוחד למושב ולקצוות הסמוכים לקרקע, שם חיידקים יכולים להיאסף במהירות. עם מים קשים, מומלץ להשתמש באבן ספוג לחה כדי להתמודד עם כתמים באסלה.

שמירה על נקיון המקלחת

חיוני לנקות את המקלחת מדי שבוע, במיוחד מכיוון שכאן יכולים לצמוח עובש וטחב. אפשר לתמיסת ניקוי לשבת על כל עובש או טחב במשך 20 דקות לפני שמנגבים אותה. סן אנג'לו מציעה להשתמש במגב מדי יום למים קשים וממליצה לנקות את חלל המקלחת מלמעלה למטה.

רצפות חדר רחצה ומתחת לכיור

יש לנקות את רצפת חדר האמבטיה באופן שגרתי מדי שבוע עם מים חמימים וחומר ניקוי עדין. לניקוי מתחת לכיור ממליצים אנשי מקצוע להתייחס לאזור זה כל שלושה עד ארבעה חודשים, ראשית להסיר הכל, לנקות אותו ולארגן אותו במידת הצורך.

לקרוא  טיפים שימושיים למניעת יתושים בביתכם

מצעים וממה להימנע

שטיחי אמבטיה ושטיחי אמבטיה יש לכבס מדי שבוע, בעוד מגבות יש לכבס אחרי כל שניים עד שלושה שימושים, ולפחות פעם בשבוע. בעת ניקוי חדר האמבטיה, חשוב לעולם לא להשתמש במטהר שירותים במקלחת ולבחור את המוצרים הנכונים עבור החומרים הנכונים.

  • 🚿 מקלחת: לפחות פעם בשבוע
  • 🚽 שירותים: מינסטנס פעם אחת בשבוע
  • 🪞 מראה: במידת הצורך
  • 🛁 רצפת חדר האמבטיה: שבועית
  • 🧽 מתחת לכיור: כל 3-4 חודשים
  • 🧺 מגבות: לאחר 2-3 שימושים

  • בית
  • טיפים
  • באיזו תדירות כדאי לנקות משטחי אמבטיה, לפי מומחים