איפה אסור להציב מראה בחדר השינה, ואיפה היא צריכה להיות

Image

© Tribalart-culture.co.il

בחדר השינה חשוב לבחור את המקומות הנכונים למקם מראה. מקומות מסוימים יכולים עבור א אווירה חיובית ב אֵנֶרְגִיָה דאגות, בעוד שיש להימנע ממקומות אחרים. גלה היכן אתה נמצא במאמר זה נו ואיפה בדיוק לא מראה בחדר השינה שלך.

הימנע ממראות מול המיטה

בדרך כלל לא מומלץ להציב מראה מול המיטה שלך. הסיבה לכך היא החרדה שהוא יכול לגרום במהלך השינה שלך. כשאתה רואה את עצמך משקף בלילה, זה יכול לשבש את השקט והשלווה שלך. זואי ויטה ג'יימס מ-Open Space Concepts מדגישה כי ראיית ההשתקפות שלהם בזמן המיטה יכולה לגרום לישנים להרגיש פחות נחים.

הכניסה לחדר: אין מקום למראות

נקודה חשובה נוספת היא להימנע ממראות ישירות מול דלת החדר. אנה אלקינגטון ממלודי מייזון מציינת שזה יכול לחסום את הזרימה הטבעית של אנרגיה, או צ'י. כתוצאה מכך, אנרגיה חיובית התורמת לאווירה נינוחה לא יכולה להיכנס כמו שצריך לחדר.

מראות ובלאגן: שילוב לא טוב

כמו כן, רצוי למקם מראות כך שלא ישקפו עומס. חדר מבולגן יוצר תמונה כאוטית ולכן גם שינה מופרעת. התמונה האידיאלית היא השתקפות של משהו יפה או מרגיע, התורם לאווירה חיובית בחדר השינה.

חריגה ממיקום המראה המסורתי

קליף טאן, מומחה לפנג שואי, אפילו ממליץ לא להחזיק כלל מראות בחדר השינה אם אפשר בגלל התנועה והאנרגיה המיותרות שהן מוסיפות לחלל המיועד למנוחה. כפשרה, ניתן להסתיר מראות בדלתות ארון מובנות או מאחורי חפצים אחרים כך שהן אינן נראות כאשר אינן בשימוש.

מיקום מראה אופטימלי: קרוב למקור האור הטבעי

אם החלטתם למקם מראה בחדר השינה, עדיף לתלות אותה ליד חלון. זאת לא רק כדי להכניס יותר אור טבעי לחדר, מה שגורם לחלל להיראות גדול יותר, אלא גם כדי לקדם הרמוניה עם הסביבה הטבעית. מראה ממוקמת היטב יכולה לעזור לשקף נוף יפה או אור טבעי, ולשפר את אנרגיית החיים בחדר.

לקרוא  טיפים להרחקת שומות מהגינה

לכל בחירה במיקום המראה שלך יכולה להיות השפעה עמוקה על איך החדר מרגיש, אז שקלו היטב את האנרגיה שאתם רוצים ליצור בחדר השינה שלכם עם מיקום המראה שלכם.

  • בית
  • טיפים
  • איפה אסור להציב מראה בחדר השינה, ואיפה היא צריכה להיות