איך שפריץ של גווני פסטל יכול להאיר את פנים הבית

Image

© Tribalart-culture.co.il

מחפשים דרך לשפר את הבית שלכם? חיים חדשים לפוצץ פנימה? ואז תשקול גווני פסטל להוסיף לך פְּנִים! התוספת של כתמי צבעי פסטל יכול א טָרִי ב אווירה עליזה ליצור בכל חדר. גלה איך זה גוונים רכים א מראה ייחודי יכול לתת לביתך.

ההשפעה העדינה של צבעי פסטל

צבעי פסטל בגוונים רכים יכולים להוסיף חמימות יוצאת דופן לפנים הבית. הצבעים האלה אמנם מוסיפים צבע, אבל בצורה לא מהממת. גוונים בהירים יכולים להיראות יוקרתיים ולעתים קרובות משמשים אותם על ידי סטייגים בבית כדי להפוך נכסים לאטרקטיביים יותר למכירה. ברחבי העולם, במיוחד בפיתוחי יוקרה בניו יורק, מגמת הפסטל מאומצת.

מגורים יוקרתיים עם נגיעה של פסטל

בבתים דגמיים, כמו אלה שבבתים משותפים יוקרתיים בגריניץ' 77, אנו רואים גווני פסטל עדינים כמו ורוד וירוק. אלה משולבים בצורה חלקה עם אלמנטים ומרקמים טבעיים, ויוצרים מראה עדין ומעודן. ב-The Harper, בית משותף בן 21 קומות במנהטן, ניתן למצוא טפטים פסטליים באזורי האבזור של הבניין, כמו גם ביחידות הדגם בעלות תחושה מרגיעה, כולל חדר ילדים.

השילוב ההרמוני עם אור טבעי

קחו למשל את בניין הבתים המשותפים היוקרתיים, 96+ברודווי, בו תוכנן בית מגורים על ידי אורבן קאזה. כאן, גוונים ניטרליים מעורבבים עם טפט בדוגמת ורוד פסטל, המעניקים לחללים תחושה רכה ומזמינה. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לאופן שבו אור טבעי יכול להאיר עוד יותר את החללים, כפי שניתן לראות בחדר שינה עם קיר מבטא ורוד.

אווירה של שלווה ושלווה

עוצב על ידי האדריכל ז'אן נובל עם חללי פנים על ידי Thierry Despont, 53 West 53 הוא בית מגורים עם שני חדרי שינה עם קירות כחולים תינוק המשרים אווירה שלווה. מראות דקורטיביות וקיר בעל מרקם מחזקים את האפקט הזה, ויוצרים מרחב שליו ומרגיע.

לקרוא  הימנע מ-7 הטעויות הללו בעת עיצוב הסלון שלך, לדברי מעצבים

ירוק פסטל לצד אור טבעי

ברחוב 547 West 47th, מוצג בית מגורים בן 824 רגל מרובע עם חדר שינה אחד עם קיר רך-ירוק בגינה. הקיר הפסטלי, המוצב לצד חלון מהרצפה עד התקרה, מושך אליו אור טבעי המעצים את חיוניות הצבע ומעניק למכלול מראה רענן.

שאלות נפוצות

 • ש: מדוע מומלצים צבעי פסטל ל-Home Staging?

  R: צבעי פסטל יוצרים סביבה מזמינה ורגועה שיכולה למשוך קונים פוטנציאליים מבלי להכריע אותם.
 • ש: האם ניתן לשלב היטב צבעי פסטל עם חומרים טבעיים?

  R: כן, צבעי פסטל הולכים טוב מאוד עם חומרים טבעיים כמו עץ ​​ואבן, ויוצרים אסתטיקה מאוזנת והרמונית.
 • ש: האם צבעי פסטל מתאימים לכל חדר בבית?

  R: כן, ניתן להשתמש בצבעי פסטל צדדי בחדרים שונים, מהסלון ועד לחדר השינה, ואפילו בחדרי ילדים לאווירה רכה.

 • בית
 • טיפים
 • איך שפריץ של גווני פסטל יכול להאיר את פנים הבית