איך מעצבים מקשטים בפלטת צבעי קיץ רכה

Image

© Tribalart-culture.co.il

הקיץ מגיע וזה הזמן לרענן את הבית שלנו עם א פלטת צבעי קיץ רכה. מעצבים יודעים איך ליצור… תחושת קיץ עדינה יכול ליצור באמצעות לצבע. הנה 5 רעיונות לאחד גישה מאופקת ואן גוונים קיציים.

השתמש בניוטרלים בהירים כבסיס

מעצבים רבים מתחילים את פלטת הצבעים הרכה של הקיץ בבחירת נייטרליים בהירים כמו לבן ובז'. צבעים אלו מהווים בסיס רגוע ונצחי המביא רעננות ורוגע לכל חדר. החלת פלטת צבעים ניטרלית לא חייבת להיות משעממת. על ידי הוספת הדגשים עדינים של צבע דרך כריות דקורטיביות, זריקות או יצירות אמנות, ניתן לשנות כל חלל בפשטות אך ביעילות.

ירוק עדין להרגעת אווירה

ירוק עמום הוא צבע שנבחר לעתים קרובות עבור פלטת קיץ רכה. צבע זה, הידוע באפקט המרגיע שלו, הוא בהשראת הטבע, מה שהופך אותו למושלם עבור חללים כגון חדרי שינה. בחירת הגוון הנכון של ירוק חיונית; גוונים בהירים יותר יכולים לספק רגיעה, בעוד שגוונים כהים יותר יכולים להוסיף כשרון דרמטי יותר.

גוונים כחולים-אפורים לאלגנטיות קרירה יותר

גוונים של כחול הם חביבים בקיץ, אבל כחול-אפור הוא אופציה מתוחכמת ומאופקת יותר שמביאה מראה רענן. צבע זה עובד טוב במיוחד בחללי מגורים, כגון סלון או פינות ישיבה גדולות יותר. מעצבים מרבים להשתמש בגוון זה על קירות וחוזרים עליו בטקסטיל ובקישוטים, ויוצרים אווירה מגובשת שעדיין מרגישה תוססת וקיצית.

ורוד רך למגע של חום

שלא כמו הורודים הרוויים יותר, ורוד מושתק הוא בחירה יפה למי שמעדיף צבעים עדינים. זה יכול להפריע בכל מיני חדרים, מחדרי מגורים ועד מטבחים. זה מושלם לשילוב עם צבעים ירוקים או להשלים עם גווני סתיו חמים יותר כמו אוקר או ברונזה למעבר לעונות אחרות.

בלוז חוף לתחושת אוקיינוס

כחולים בהשראת החוף מביאים אווירה רגועה וימית לפנים, במיוחד בשילוב עם לבן וגווני פסטל אחרים. צבעים אלה מעוררים תמונות של שמיים בהירים ובריזות ים עדינות, אידיאליות לחלל מגורים או חדר שינה שצריכים לספק שלווה והפוגה במהלך החודשים החמים.

לקרוא  פריטים שנויים במחלוקת שלמעצבי פנים לעולם לא יהיו בביתם

גישה עדינה אך יעילה זו לצבע הקיץ מאפשרת למעצבים ליצור חללים שהם גם נצחיים וגם מותאמים לימי הקיץ הקלילים והבריאים. צבעים אלה הופכים כל חלל למזמין ומרגיע, מוכן להירגע עם סטייל.