איך מכינים את השולחן לארוחת ערב בלתי נשכחת?

Image

© Tribalart-culture.co.il

הכנת שולחן לארוחת ערב יכולה להיות חשובה לא פחות מהאוכל עצמו. הוא יוצר את הרושם הראשוני ונותן את הטון לערב. להלן שלבים וטיפים מפורטים כדי להבטיח שהשולחן שלך ייראה יפה ולאורחים שלך תהיה חוויה בלתי נשכחת.

התחל עם ערכת נושא או ערכת צבעים

תבחר נושא או ערכת צבעים שמתאימה לאירוע. בין אם אתה הולך על משהו אלגנטי ועדין או צבעוני ושופע, וודא שכל האלמנטים על השולחן מתאימים לזה. זה יכול להשתנות ממפות ומפיות ועד נרות וסידורי פרחים. נושא שנבחר היטב עוזר ליצור מראה מגובש.

בחר את מצעי השולחן הנכונים

מצעי השולחן מהווים את הבסיס לקישוט השולחן שלך. בחרו חומרים איכותיים התואמים לתחושה היוקרתית שאתם רוצים להקרין. מפות פשתן או כותנה בצבעים ניטרליים כמו לבן, שמנת או גווני פסטל תמיד עובדות היטב. לאפקט חגיגי במיוחד, ניתן לבחור ראנר לשולחן בצבע מנוגד או עם ברק עדין.

סידור כלי אוכל, סכו"ם וכלי זכוכית

וודאו שכל מקום ליד השולחן מאובזר במלואו בכלי הכלים, הסכו"ם וכלי הזכוכית הדרושים. הגדרה בסיסית כוללת:

  • צלחת גדולה למנה העיקרית
  • צלחת קטנה יותר מלמעלה למנה ראשונה או לסלט
  • סכו"ם מונחים לפי סדר השימוש; מבחוץ לפנים
  • כלי זכוכית מימין, כולל כוסות מים וכוסות יין

כל פריט צריך להיות נקי וללא טביעות אצבע, מה שיוסיף לחוויה הכוללת.

הוסף אלמנטים דקורטיביים

אלמנטים דקורטיביים חיוניים ליצירת אווירה. חשוב על נרות, סידורי פרחים או עיטורים עונתיים המשפרים את הנושא. אור נרות לא רק מספק אור יפה אלא גם יוצר אווירה אינטימית. ודא שסידורי הפרחים אינם גבוהים מדי, כך שהאורחים יוכלו לראות זה את זה בקלות ולנהל שיחות.

תן לפרטים

הפרטים עושים את ההבדל בין סידור שולחן רגיל ליוצא דופן. לדוגמה, השתמש בתגי שם כדי ליידע את האורחים היכן הם יושבים. זה לא רק מוסיף מגע אישי אלא גם עוזר לייעל את הישיבה במהלך ארוחת הערב. ניתן להוסיף גם תפריטים קטנים כדי להודיע ​​לאורחים למה לצפות במהלך הארוחה.

לקרוא  מדוע הם אביזרי החובה לכל פנים?

הנוחות של האורחים שלך

לבסוף, חשוב לחשוב על נוחות האורחים שלכם. ספק מספיק מקום בין הכיסאות כדי שהאורחים יוכלו לנוע בקלות. כמו כן, חשוב שהטמפרטורה בחדר תהיה נעימה, לא חמה מדי ולא קרה מדי. תפאורה נוחה תגרום לאורחים שלכם להרגיש רגועים וליהנות מהזמן שלהם ליד השולחן שלכם.

על ידי ביצוע השלבים הבאים, אתה יכול להבטיח שהשולחן שלך מוכן בצורה מושלמת לכל מסיבת ארוחת ערב. לא מדובר רק באסתטיקה, אלא גם בפונקציונליות ובנוחות, מה שהופך את האירוע שלכם לבלתי נשכח עבור כל האורחים.