איך לתלות וילונות בלי לקדוח

Image

© Tribalart-culture.co.il

האם תרצה את שלך וילונות תלויים, אבל אתה לא רוצה לקדוח חורים בקירות שלך? אל תדאג, ישנן שיטות חלופיות לעשות זאת! בצע את השלבים הפשוטים האלה וגלה כיצד בצורה נוחה אתה יכול לתלות וילונות בלי צורך לקדוח

תלו וילונות עם ווים דביקים

אם אתם רוצים לתלות וילונות מבלי לקדוח חורים בקיר, ווי דביקים הם בחירה מצוינת. ווים אלו נצמדים ישירות לקיר וזמינים בסגנונות שונים המתאימים היטב למגוון רחב של וילונות ופנים.

ראשית עליך לוודא שאתה בוחר את ווי ההדבקה הנכונים שחזקים מספיק כדי לתמוך במשקל הווילונות שלך. לאחר מכן נקה בזהירות את משטח הקיר שבו אתה רוצה להדביק את הווים. הסר את סרט ההגנה מהווים והצמיד אותם בחוזקה אל הקיר. המתן את פרק הזמן המומלץ, בדרך כלל כשעה, לפני תליית מוט הווילונות והווילונות כדי שלדבק יהיה מספיק זמן להתייצב כראוי.

תלו וילונות עם מוט מתח

פתרון נוסף ללא מקדחה הוא שימוש במוט מתיחה. מוט זה מהדק את עצמו בין שני קירות בתוך מסגרת חלון. שיטה זו שימושית במיוחד עבור וילונות כבדים קלים עד בינוניים.

מדדו את רוחב מסגרת החלון שלכם ובחרו מוט מתח שהוא מעט ארוך יותר מדידה זו. בדרך כלל ניתן לבצע התאמות למוט בקלות. הכנס את מוט המתח לתוך מסגרת החלון והתאם אותו עד שייכנס למקומו בצורה בטוחה.

תלו וילונות עם מוטות מגנטיים

מוטות מגנטיים אידיאליים לתליית וילונות על משטחי מתכת. הם קלים לשימוש ואינם דורשים מחברים קבועים. בחרו מוט מגנטי חזק מספיק כדי לתמוך בווילונות שלכם ושתואם מבחינה אסתטית לעיצוב שלכם.

הנח את המוט המגנטי על משטח מתכת והצמד אליו את הווילונות שלך. שיטה זו נוחה ומהירה במיוחד, ואידיאלית למצבים בהם רוצים להחליף וילונות לעיתים קרובות.

לקרוא  האם אתה מוכן לניקוי האביב האולטימטיבי? גלה את הטיפים הטובים ביותר בכל הזמנים כאן!

שאלות נפוצות

ש: האם ווים דביקים משפיעים על הצבע על הקירות שלי?

א: ווים דביקים יכולים לפעמים להזיק מעט לצבע או לטפט בעת הסרתם. מומלץ לבחור ווים המיועדים במיוחד להגנה על משטחים.

א: מוטות מתח עובדים בצורה הטובה ביותר על מסגרות חלונות עם צדדים יציבים שבהם המוט יכול למצוא תמיכה. הם אינם מתאימים לכל סוגי מסגרות החלונות, אז אנא בדוק לפני ביצוע רכישה.

א: העומס המרבי של מוטות מגנטיים משתנה. בדוק תמיד את מפרטי היצרן כדי לוודא שהמוט מתאים למשקל ולסוג הווילונות שלך.

א: כן, ישנן מספר אפשרויות אסתטיות זמינות שאינן רק פונקציונליות אלא גם מוסיפות לערך הדקורטיבי של החלל שלך. מווים מינימליסטיים ועד מוטות מתח אלגנטיים, יש משהו לכל פנים.