איך לשתול פרחים לגינה מלאה בצבע

Image

© Tribalart-culture.co.il

שום דבר לא קסום כמו טיבצל מלא בצבע! שתילת פרחים היא המפתח ליצירת מרחב חיצוני תוסס ויפה. האם אתה מוכן להחיות את הגינה שלך עם א קשת של פרחים? בואו נתחיל!

בחר את המיקום הנכון

השלב הראשון ואולי החשוב ביותר בשתילת פרחים הוא בחירת המיקום הנכון. לצמחים יש צרכים שונים לאור השמש. חלק מהפרחים, כמו חמניות ופטוניות, משגשגים בשמש מלאה, בעוד שאחרים כמו אמנון ורקפת מעדיפים אזורים מוצלים. חיוני לדעת אילו סוגי פרחים ברצונך לשתול ולהבין את צרכי השמש הספציפיים שלהם לפני בחירת מקום בגינה שלך.

הכן את האדמה

לפני שתילת פרחים, האדמה חייבת להיות מוכנה היטב. אדמה בריאה, מזינה ומנוקזת היטב היא חיונית לרווחת הפרחים שלך. מערבבים קומפוסט או דשן אורגני לתוך האדמה הקיימת כדי לשפר את המבנה שלה ולהוסיף חומרי הזנה. זה עוזר לפרחים להתחזק ובריאים יותר.

לשתול פרחים

לאחר שהאתר והאדמה מוכנים, הגיע הזמן להתחיל לשתול. עקוב אחר ההוראות על אריזת הזרעים או תווית הצמח בקפידה לקבלת התוצאות הטובות ביותר. חפרו בור גדול מספיק לשורשי הצמח, מניחים בזהירות את הצמח בתוך החור וממלאים אותו באדמה. לחץ קלות ומים בנדיבות.

השקיה וחיפוי

מיד לאחר השתילה חשוב להשקות היטב את הצמחים. זה עוזר לאדמה להתיישב סביב השורשים ומספק לחות חיונית שהצמחים צריכים כדי להתחיל לצמוח. לאחר מכן כסו את האדמה מסביב לצמחים בשכבת חיפוי, כמו מאלץ או עלים, כדי לשמור על הלחות ולהפחית את צמיחת העשבים.

תחזוקת גן הפרחים

טיפול קבוע חשוב לגינה משגשגת. בהתאם לסוג הפרח, ייתכן שיהיה עליך להפרות בתדירות גבוהה יותר או לפקח על מזיקים ומחלות ספציפיות. הסר פרחים מתים באופן קבוע כדי לעודד צמיחה חדשה ולשמור על בריאות הצמחים.

לקרוא  כיצד להסיר תלתן מהדשא באופן טבעי

שאלות נפוצות

  • לִשְׁאוֹל: מהם הפרחים הקלים ביותר לגידול למתחילים?
  • לִשְׁאוֹל: באיזו תדירות עלי להשקות את גינת הפרחים שלי?
  • לִשְׁאוֹל: מהי התקופה הטובה ביותר בשנה לשתול פרחים?
  • לִשְׁאוֹל: איך אני יודע אם האדמה טובה לפרחים?

  • בית
  • גן
  • איך לשתול פרחים לגינה מלאה בצבע