איך לערבב ולהתאים כריות זרקה כמו מעצב

Image

© Tribalart-culture.co.il

נמאס לך שתמיד יש את אותו הדבר? כריות נוי משעממות על שלך בַּנק לשכב? האם אתה רוצה אותך סלון להחיות עם א טָרִי ב מראה יצירתי? לברר איך לערבב ולהתאים כריות נוי כמו אמיתי מְעַצֵב ולתת לך פְּנִים שֶׁל שדרוג למי מגיע!

הבן את היסודות של כריות לזרוק

לפני שתתחיל בבחירת כריות נוי, חשוב שיהיה לך מושג ברור לגבי הגדלים והצורות הסטנדרטיים. לדוגמה, כריות נוי מרובעות משתנות בגודלן בין 40 ס"מ ל-60 ס"מ. עבור ספה מסורתית, כריות בגודל 50 על 50 ס"מ או 55 על 55 ס"מ הן לרוב האפשרויות הנבחרות ביותר. באשר לכריות המלבניות, או המותניות, בחרו באופן אידיאלי בגדלים כגון 35 על 50 ס"מ לספות רגילות או 40 על 60 ס"מ עבור ספות ארוכות במיוחד.

שנה את הגודל למראה דינמי

על ידי שינוי גודל הכריות הדקורטיביות ניתן ליצור מראה אישי יותר. כרית גדולה יותר בכל פינה של הספה מעניקה תמיכה ומבנה, ולאחר מכן ניתן להקטין את הגודל עם כריות קטנות יותר או כרית מותנית במרכז. זה עוזר להוסיף לא רק נוחות אלא גם עניין ויזואלי.

בחר את המספר הנכון של כריות

מספר הכריות שאתה צריך עשוי להיות תלוי הן בגודל הספה והן בהעדפה האישית שלכם. ספה דו-מושבית נראית נהדר עם שלוש עד ארבע כריות, בעוד שספה פינתית גדולה יכולה להשתמש בשבע כריות או יותר. כלל כללי הוא להשתמש במספר אי זוגי, כמו שלוש, חמש או שבע, למראה מאוזן.

איך לערבב דפוסים כמו מעצב

ערבוב של דפוסים לכריות יכול להיראות מאיים, אבל עם כמה קווים מנחים אתה יכול לעצב אותם כמו מקצוען. התחל עם 'דוגמה עיקרית', כמו מוטיב פרחוני גדול או עיצוב מופשט. לאחר מכן הוסף דפוס פשוט יותר או גרפי כגון פסים או הדפסים גיאומטריים המשלימים אך אינם משתלטים על הדפוס הראשי.

  • מוטיב פרחוני גדול + הדפס גיאומטרי קטן
  • דפוס מופשט + פסים
  • הדפס בעלי חיים + צ'קים פשוטים
לקרוא  תן לבית שלך מהפך 'ברידג'רטון' עם העצות האלה לעיצוב פנים של ריג'נסי

להיות נסיוני זה המפתח. אל תפחדו לנסות שילובים לא שגרתיים המשקפים את הסגנון האישי שלכם.

התרכז בצבע

בחירת צבעים לכריות שלך יכולה להיות קלה אם תבחר בצבעים שכבר קיימים בחדר שלך, כמו שטיח או יצירות אמנות. קח צבע דומיננטי וכמה צבעי מבטא מהפריטים האלה כדי ליצור פלטת צבעים מגובשת. אתה תמיד יכול להוסיף צבע נועז כמבטא צבעוני שימשוך תשומת לב.

ערבוב והתאמת כריות זריקה מציע דרך קלה וחסכונית לבטא את האישיות והסגנון שלך בחלל המגורים שלך. בעזרת הטיפים האלה תוכלו להפוך את הספה שלכם לחלק מרכזי בולט ונוח בחדר שלכם.

  • בית
  • בית
  • איך לערבב ולהתאים כריות זרקה כמו מעצב