איך אתה מגלה את סגנון הפנים הייחודי שלך ב-5 שלבים פשוטים?

Image

© Tribalart-culture.co.il

מוצא אותך סגנון פנים ייחודי משלו יכול להיות מסע גילוי מרגש. זו דרך להגיע אליך אִישִׁיוּת ב העדפות לבטא את זה בחלל שבו אתה מבלה הכי הרבה זמן. אבל איך מתחילים את המסע הזה? הנה חמישה צעדים פשוטים מי עוזר לך שלך סגנון קישוט אישי לגלות וליישם בביתך.

תחשוב על מה שמושך אותך

התחילו לאסוף תמונות שמדברות אליכם. אלה יכולים להיות תמונות ממגזינים, סיכות בפינטרסט, או אפילו סצנות מסרטים או תוכניות טלוויזיה שאתה אוהב. צפה ב רכיבים משותפים בתמונות הללו. האם זה הצבעים, סגנונות הריהוט, או אולי פריסת החדרים? זיהוי נושאים חוזרים יכול להיות חיוני כדי להבין אילו סגנונות מהדהדים עם הטעם שלך.

נתח את מרחב המחיה הנוכחי שלך

תסתכל ביקורתית על הפנים הנוכחי שלך. באילו פריטים בחרת כי אתה אוהב אותם, ואילו יותר מתוך צורך? ערכו רשימה של מה תרצו לשמור ומה תרצו לשנות. חשבו איך החללים מתפקדים: האם יש מספיק אור, האם זה מרגיש נוח והאם זה מתאים לאופן השימוש בחלל? ניתוח זה לא רק יעזור לך להגדיר את הסגנון שלך אלא גם יעזור לך לבצע שיפורים מעשיים בבית שלך.

ניסוי עם צבעים ומרקמים

צבעים ומרקמים חיוניים ליצירת אווירה בחדר. ניסוי עם שילובים שונים דרך דוגמיות צבע או אביזרים קטנים לפני ביצוע שינויים גדולים. לדוגמה, אתה יכול לנסות ציפיות שונות או להוסיף חפצי נוי קטנים כדי לראות כיצד הם משפיעים על המראה והתחושה של החדר.

למד מאנשי מקצוע

יש הרבה מה ללמוד ממעצבי פנים ומעצבי פנים. עקוב אחר כמה מעצבים ידועים במדיה החברתית, קרא את הבלוגים שלהם וצפה בפרויקטים שלהם. שימו לב לאופן שבו הם מארגנים חללים, בוחרים ערכות צבעים ובוחרים רהיטים. אתה לא צריך להעתיק את הסגנון שלהם, אלא להשתמש בעבודות שלהם כהשראה רעיונות משלו לפתח.

לקרוא  רעיונות למדרגות מודרניות - השראה להרמת הבית שלך

תעשה צעדים קטנים

שינוי מוחלט של הבית שלך יכול להיות מכריע. התחל בקטן על ידי התמודדות עם חדר אחד או אפילו פינה אחת. זה הופך את התהליך לניהול ונותן לך את המרחב להתנסות בסגנונות שונים ללא השקעות או התחייבויות גדולות. להלן מספר דרכים קלות להתחיל:

  • החלף ידיות ישנות בארונות או במגירות לעדכון מיידי.
  • צבע קיר אחד בצבע או דוגמה בולטת.
  • הוסף צמחים ירוקים ליותר חיוניות ומרקם.
  • ארגן מחדש את הרהיטים לפריסה חדשה.

על ידי ביצוע שלבים אלה, אתה יכול לגלות בהדרגה מה באמת מתאים לך וליישם את זה בעיצוב הפנים שלך. הדבר החשוב ביותר הוא ליהנות מהתהליך ולהיות סבלניים כאשר סגנון החיים האידיאלי שלך מתפתח.

  • בית
  • בית
  • איך אתה מגלה את סגנון הפנים הייחודי שלך ב-5 שלבים פשוטים?