אז שטפו את הבגדים שלכם ביד כדי לשמר את החלקים העדינים שלכם

Image

© Tribalart-culture.co.il

האם אתה אוהב בגדים עדינים אבל לא יודע איך לכבס אותם כדי לשמור אותם במצב מעולה? אין בעיה! במאמר זה אראה לך כמה שימושים טיפים וטריקים איך לכבס את הבגדים העדינים שלך כדי לשמור אותם יפים כמה שיותר זמן. המשך לקרוא וגלה כיצד תוכל להשיג את הפריטים האהובים עליך לסייע ולגרום לו להימשך זמן רב יותר.

בחירת החומר הנכון

הכל מתחיל בבחירת חומר הניקוי הנכון. השתמשו בחומר ניקוי עדין, נטול אלכוהול, עדין מספיק עבור בדים עדינים כמו משי, צמר והלבשה תחתונה.

ההכנה

מלאו כיור או דלי במים פושרים – הטמפרטורה האידיאלית מצוינת בתווית הטיפול בבגד. הוסף את הכמות המומלצת של חומר הניקוי שלך וערבב את המים בעדינות כדי לפזר את חומר הניקוי באופן שווה.

הליך הכביסה

הניחו בזהירות את הבגדים במי הסבון. הניחו לחתיכות להשרות כ-10 עד 15 דקות. שפשפו בעדינות כתמים עם האצבעות או מטלית רכה. הימנע משפשוף או סחיטה שעלולים לגרום נזק לבד.

לשטוף וחזור

לאחר כיבוס הבגדים, רוקנו את המים ומלאו את המיכל במים נקיים וקרים לשטיפה. הזיזו בעדינות את הבגדים קדימה ואחורה עד שכל הסבון יוסר. זה עשוי לדרוש כמה שטיפות.

ייבוש בגדים בכביסה ביד

סחטו בעדינות את עודפי המים מהבגדים מבלי לסחוט. הנח את הבגד שטוח על מגבת נקייה, גלגל את המגבת ולחץ בעדינות לספיגת עוד מים. לאחר מכן הנח את הבגדים לייבוש על מתלה ייבוש או מגבת נקייה, הרחק מחום ישיר או מאור שמש.

שאלות נפוצות

ש: מתי עלי להימנע מלכבס בגדים ביד?

ת: אם על תווית היצרן כתוב "ניקוי יבש בלבד", עדיף לפעול לפי המלצה זו. כמו כן, מומלץ לכבס במכונה פריטים כבדים יותר כגון מגבות.

לקרוא  טיפים להובלה ואריזה למעבר חלק

לא. חיטוי במכונות כביסה נעשה לרוב עם מים בטמפרטורה גבוהה (> 60 מעלות צלזיוס). טמפרטורות כאלה גבוהות מדי עבור שטיפת ידיים. כדי לחטא בגדים שטופים ביד, אתה יכול לגהץ או לנקות בקיטור את הפריטים לאחר הייבוש אם בטוח לעשות זאת לפי תווית הטיפול.

  • בית
  • טיפים
  • אז שטפו את הבגדים שלכם ביד כדי לשמר את החלקים העדינים שלכם